top of page

Oriflame Wellness Ürünleri

Oriflame Wellness Ürünleri

Oriflame Wellness kullananlar ürünün içeriğinde yer alan güçlü vitamin ve mineraller sayesinde çok daha sağlıklı hissetmektedir. İçeriğinde yer alan vitamin ve mineraller sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu günlük vitamin ve minerallerin takviye edilmesi sağlanmaktadır.

Vücudun ihtiyaç duyacağı tüm vitamin ve mineralleri sağlama konusunda önemli bir takviye edici olarak değerlendirilen Oriflame Wellness, multivitamin olarak kullanılabilir. Günlük beslenme alışkanlıklarından alınmayan vitamin ve minerallerin çoğu zaman takviye edici tabletler ile karşılanması gerekmektedir. Sağlıklı bir yaşam için mutlaka ideal oranda günlük olarak söz konusu vitaminlerin ve minerallerin alınması gerekmektedir. Oriflame Wellness ürünleri bu kapsamda vücudun ihtiyacı olan birçok unsurun kazanılmasını sağlar.

Oriflame Wellness Nedir, Ne İşe Yarar?

Oriflame Wellness Omega 3 takviye edici ürünleri başta olmak üzere vücudun günlük olarak ihtiyaç duyacağı birçok vitamin ve minerali sağlamaktadır. Erkek ve kadın vücudunun ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilen formülü sayesinde vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanması için kullanılan tabletlerden biridir. Tam 12 vitamin ve 10 mineral içeren Oriflame Wellness multivitaminler önemli etkilere sahiptir.

Wellness ürünleri arasında multivitaminler başta olmak üzere birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden bazıları kısaca şunlardır:

 • Oriflame Wellness Aqua Glow

 • Oriflame Wellness Natural Blance Shake

 • Oriflame Wellness Protein Blend

 • Oriflame Wellness Pack

 • Oriflame Wellness Omega 3

 • Oriflame Wellness Multivitamin ve Mineral

 • Oriflame Wellness Marine Kalsiyum ve D Vitamini

 • Oriflame Wellness Kids

Yetişkinler ve çocuklar için birçok farklı vitamin ve mineral takviye edici ürünlere yer veren Oriflame, Wellness ürünleri ile vücudun günlük olarak ihtiyaç duyduğu önemli birçok unsurun takviye edilmesini sağlamaktadır.

Oriflame Wellness Nasıl Kullanılır?

Oriflame zayıflama ürünleri ve takviye edici ürünler farklı formlarda üretilmiştir. Multivitaminlerden cilt bakım ürünlerine, shakelerden protein blend ürünlerine kadar birçok seçenek yer almaktadır. Her birinin kullanımı da farklılık gösterecektri. Özellikle tablet formunda olan multivitamin ürünler günlük vücudun ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin alınmasında en kolay yöntemleri sağlamaktadır.

İnsan vücudunun temel yapı taşları arasında yer alan vitamin ve minerallerin eksikliği durumunda birçok farklı sağlık sorunu ortaya çıkabilir. Eksikliğinin yanı sıra fazla alınması durumunda da benzer sorunlar görülecektir. Bu nedenle Oriflame Wellness ürünleri kullanılmadan önce ürün içeriklerinin incelenmesi ve uzman tavsiyesine göre bu takviye edici ürünlerin kullanılması mümkündür.

Sadece yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklara yönelik de farklı ürünler geliştiren Oriflame Wellness, hem cilt hem de vitamin ve mineraller açısından vücudun ihtiyacı olan birçok unsurun takviye edilmesini sağlamaktadır.

Wellness İçeriği Nedir?

Wellness içeriği tercih edilecek Oriflame Wellness ürünlerine göre değişmektedir. Sürekli sağlıklı ve iyilik hali bir yaşam biçimi olarak tanımlanan Oriflame Wellness, sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteyen herkes için alternatif ürünler sunmaktadır. Stresi kontrol altında tutmak, vitamin ve mineral eksikliğinin giderilmesi, kaliteli ve iyi bir uyku gibi birçok unsurun düzenlenmesi açısından bu ürünler yaygın olarak tercih edilmektedir.

Oriflame Wellness ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan multivitamin ve mineral takviye ediciler, A, D3, B6, B12, C ve E vitamini ile tiamin, riboflavin, niasin, pantotenik asit, biotin, folik asit gibi 12 vitamini içeriğinde barındırmaktadır. Buna ek olarak kalsiyum, iyot, bakır, demir, magnezyum, selenyum, çinko, manganez, krom, molibden olmak üzere 10 minerali de tek bir tablette sunar.

Omega 3 ürünleri, vitamin ve mineral takviye ediciler ile diğer birçok farklı takviye edici ürün Oriflame Wellness bünyesinde sunulmaktadır. Bu sayede vücudunuzun ihtiyaç duyduğu ürünleri kullanarak gün içinde çok daha sağlıklı ve güçlü hissedebilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için özel olarak geliştirilen içerikleri sayesinde yaşam kalitesinin artırılması mümkündür.

Oriflame Wellness Faydaları Nelerdir?

Oriflame Wellness faydaları arasında birçok unsur sayılabilir. Dengeli beslenme düzeni ve cildiniz için uygun bakım alışkanlıklarını oluşturmak için Oriflame Wellness ürünlerinin kullanımı mümkündür. Her bir ürün kendi içinde sayısız fayda sunmaktadır. Bu sayede vücudun ihtiyacı olacak tüm unsurlar tablet veya shake gibi formlarda alınabilmektedir.

Oriflame Wellness faydalarından bazıları kısaca şunlardır:

 • Oriflame Wellness Multivitamin ile 12 vitamin ve 10 mineral tek bir tabletten alınabilir.

 • Oriflame Wellness Astaksantin ve Yaban Mersini güçlü bir karotenoiddi olarak tercih edilebilir.

 • Protein Blend ürünleri ile vücudun 9 temel amino asidi almasını sağlar ve beslenmeniz için pratik bir tamamlayıcı olarak kullanılabilir.

 • Natural Balance Shake ile yüksek miktarda protein ve lif alımının gerçekleştirilmesini sağlar.

 • Oriflame Wellness Aqua Glow, cilt bakımının farklı bir seviyeye taşımak için geliştirilmiş özel bir ürün olarak birçok fayda sağlar.

 • Oriflame Wellness Pack, kadın ve erkekler için özel değerli bileşenleri sağlamak için özel formülü ile kullanılabilir. Vücut için gerekli vitamin ve minerallere sahiptir.

 • Oriflame Wellness Kids ürünleri içinde yer alan Multivitamin ve Mineral ile Wellness Kids Omega 3 ürünleri ise çocuklar açısından iyi bir takviye edici olacaktır.

Oriflame Wellness ürünlerinin her biri farklı formlarda ve farklı içeriklere göre üretilmektedir. Vitamin, mineral ve protein açısından vücudun ihtiyaç duyacağı birçok unsur bu ürünler ile kazandırılmaktadır. Oriflame takviye edici ürünleri güvenle kullanmanız mümkündür.

Oriflame Wellness Shake Zayıflatır Mı?

Oriflame Wellness Shake temelde bir gıda takviyesi olarak kullanıldığı için kilo vermeye yardımcı olabilir. Temelde bir öğün yerine geçmesi için değil, kolay ve lezzetli şekilde protein ve lif almanız için geliştirilmiş bir üründür. Ancak düzenli egzersiz ve diyet programı içinde tercih edilerek günlük vücudun ihtiyaç duyduğu protein ve liflerin yüksek kaloriye sahip ürünlerden alınmasının önüne geçebilir. Diğer Oriflame Wellness ürünlerinde olduğu gibi kullanım talimatlarının dışına çıkılmaması gerekmektedir.

İçeriğinde protein ve karbonhidratlar bulunan ve hem egzersiz öncesi hem de egzersiz sonrası kullanılabilir. Süt veya soya sütü gibi ürünler ile kullanımı halinde protein ve karbonhidrat değerinin de artırılması mümkündür. Shake olarak pratik bir kullanıma sahip olması da gün içinde bu ürünü güvenli şekilde tüketme imkanı vermektedir.

Oriflame Wellness Fiyatı Ne Kadar?

Oriflame Wellness fiyatı tercih edeceğiniz ürünlere göre değişecektir. Oriflame Wellness kategorisinde yer alan pek çok farklı ürün, vücudunuzun çok daha sağlıklı olması için geliştirilmiş takviye edicilerden oluşmaktadır. Hem çocuklar hem yetişkinler için farklı ürünler bulunması her bütçe için uygun farklı takviye edicilerin tercih edilmesini sağlamaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünleri seçerek Oriflame Wellness ile yaşam kalitesinin artırılması sağlanabilir.

Dengeli beslenme düzeni ve cilt bakım rutinine uygun olarak çeşitli karışımlar ile takviye edici olarak kullanılan Oriflame Wellness ürünleri sayesinde vitamin, mineral, protein, lif ve omega 3 gibi vücudun ihtiyaç duyduğu temel yapıların takviye edilmesi sağlanmaktadır. Tercih edeceğiniz ürünlerin özelliklerine göre farklı fiyatlar belirlenmiştir.Oriflame Wellness Ürünleri
Oriflame Wellness Ürünleri

Oriflame Wellness

İnsan, doğası gereği sürekli aynı tempoda olamamaktadır. Bu durumun yaşanıyor olması aynı zamanda dönemsel sorunların ortaya çıktığı durumlarda kendisini daha net bir şekilde gösterebilecektir. Bu gibi durumlarda uzmanlar tarafından çeşitli takviyeler kullanmanız tavsiye edilmekte ve bu sayede bu sıkıntılı süreci çok iyi bir şekilde kontrol etmeniz sağlanmaktadır.

1) Oriflame Wellness Ne İşe Yarar?

Oriflame Wellness, kullanımı sayesinde daha zinde bir yaşama sahip olmanız sağlanırken aynı zamanda hayatınızı belirli bir tempoda yaşayabilmeniz içinde gerekli olan adımların atılması sağlanmış olmaktadır. Özellikle günlük rutininiz içinde gerekli olan tüm besinsel değerlere sahip olmanıza yardımcı olarak, dengeli ve düzenli bir beslenmeye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Bu noktada ortaya çıkan takviyeler sayesinde daha dengeli bir yaşam sürmeniz mümkün olacaktır. Takviyeler hazırlanırken genel olarak şunlar kullanılmaktadır;

 • Taze meyveler

 • Balık

 • Baklagiller

 • Sebzeler

 • Yulaf

 • Arpa

 • Çavdar

2) Oriflame Wellness Ürünleri Multivitamin Nasıl Kullanılır?

Genel olarak bakıldığında her bünyenin ihtiyacı olan orana göre alınması tavsiye edilmektedir. Bu kapsamda ortalama birisinin günde 1 ya da 2 tablet alması gerekebilmektedir. Bu tabletler yemeklerden sonra tok karnına kullanılmalıdır. Bununla birlikte paket üzerinde ürünün dozu hakkında ayrıntılı bilgileri bulabileceksiniz. Bu kısma bakarak ne kadar almanız gerektiğine daha rahat karar verebilirsiniz. Özellikle doz aşımı yapmama konusunda oldukça dikkatli davranın. Ayrıca bu tabletleri çiğneyerek de tüketmeniz mümkündür.

3) Oriflame Wellness Astaksantin

Astaksantin, bir karotenoid türü olarak bilinmektedir. Karotenoid ise doğal olarak temin edilebilen meyvelerin, sebzelerin parlak turuncu, sarı ya da kırmızı tonlara sahip olabilmesine yardımcı olan bir pigmenttir.

Astaksantin yengeç, karides, ıstakoz, kerevit, somon balığı, kızıl aynak ve flamingo gibi bazı canlıların gözle görünen pembemsi renge sahip olmasına yardımcı olur.

Astaksantinin, karotenler arasında en faydalı olan takviye olduğu uzmanlar tarafından açıklanmıştır. Bununla birlikte bu maddenin antioksidan aktivitesinin;

 • E vitamininden 550 kat

 • C vitamininden 6 bin kat

 • KoEnzim Q10'den 800 kat

 • Karotenden de 10 kat daha güçlü olduğunu belirtilmektedir.

Tamamen doğal olan Astaksantinin besin takviyesi olarak kullanılması mümkündür. Bu sayede özellikle DNA koruyucu özelliğinin ön planda olduğuna vurgu yapılmaktadır. Özellikle yaşlanma konusunda oldukça etkili olup cildinizin ilk günkü parlaklığa ve pürüzsüzlüğe sahip olmasına yardımcı olur.

4) Oriflame Wellness Omega 3

Omega 3, her insan tarafından alınması gereken bir takviye olarak bilinmektedir. Özellikle içeriğinde bulunan EPA (Eikosa Pentaenoik Asit) ve DHA (Dokoza Hekzaenoik Asit) değerleri sayesinde insan kalbinin normal fonksiyonuna birçok faydası bulunmaktadır.

Omega 3'ün insan vücudu için birçok faydası bulunmaktadır. Bununla birlikte insan vücudunda üretilmediği için farklı gıdalardan temin edilmektedir. Piyasada satışı yapılan Omega 3'lerin tamamı sağlıklı ve vücudunuza gerekli faydayı sağlayabilecek yapıya sahip değildir. Bundan dolayı Oriflame Wellness Omega 3'ü tercih etmeyi ihmal etmemelisiniz.

Neden Oriflame Wellness Omega 3'ü Tercih Etmelisiniz?

 • Oriflame Wellness Omega 3 tamamen doğaldır. Doğal olduğu için de herhangi bir yan etkisi olmayacaktır. Bununla birlikte renklendirici ve koruyucu gibi zararlı maddeler bulunmamaktadır.

 • Avrupa'da üretilmekle birlikte aynı zamanda GMP ( Good Manufacturing Practise - İyi Üretim Uygulamaları) onay belgesine sahiptir. Ayrıca uluslararası geçerliliği olan Deniz Dostları (FOS) sertifikasına sahiptir.

 • Tamamen balık kullanılarak üretimi yapılmaktadır. Bununla birlikte kapsüllerinde sığır ya da domuz jelatini gibi şeyler içermemektedir.

 • En iyi arındırma standardından geçerek saflaştırılma işlemleri tamamlanmaktadır. Ayrıca Almanya’da akredite bir laboratuvar bünyesinde her yıl periyodik bir şekilde iki kez gözlemlenir ve onaylanır.

 • Saflaştırma işlemlerine tabi tutulduğundan dolayı herhangi bir toksin içermemektedir. Atlantik Okyanusu’nda avlanarak yakalanmış olan, EPA (Eikosa Pentaenoik Asit) ve DHA (Dokoza Hekzaenoik Asit) değerleri bakımından zengin balıklardan elde edilmektedir.

5) Wellness Hapı Ne İşe Yarar

Wellness hapı, doğal olarak kullanabileceğiniz bir takviyedir. Bu takviye, insan vücuduna faydalı olan ama insan vücudu tarafından üretilmeyen gıdaların alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede daha sağlıklı bir bünyeye sahip olurken aynı zamanda daha kaliteli bir yaşam sürebilmeniz içinde gerekli olan bir takviye türüdür. Bu takviyeler sayesinde yaşlanma ve kırışıklık konusunda oldukça önemli gelişmeler yaşadığınızı kendi gözlerinizle görebileceksiniz. Bununla birlikte birçok hastalık konusunda da oldukça faydalı bir ürün olarak kullanılabilmektedir.

Comments


bottom of page