top of page

ORİFLAME ÜYE OL

oriflame-uye-ol.jpg

Oriflame Üye Ol
Oriflame üye ol bağlantısını kullanarak Oriflame üyelik tamamen ücretsiz olarak yapılabilir. Üye olmak için herhangi bir ürün satın almaz ya da ücret ödemezsiniz. Aynı zamanda oriflame üye olduktan sonra düzenli olarak ani belirli aralıklarda ya da belirli bir rakamda ürün alma zorunluluğu bulunmaz. Şayet hesabınız bir yıl aktif olmazsa ya da herhangi bir ürün siparişi vermezseniz hesabınız kapanır. Fakat yeniden oriflame üyelik süreci hemen başlatılabilir.
Bununla birlikte Oriflame üyelik işlemi ile birçok avantajdan yararlanabileceksiniz. Oriflame üyelik işlemini gerçekleştirdiğiniz andan itibaren oriflame ürünleri sizin için daha uygun fiyatlara indirimli olarak erişilebilir olacaktır.
Bu sayede dilerseniz kişisel amaçlarla; güzellik ürünleri, deodorant, parfüm, makyaj ürünleri gibi kozmetik ürünlerinizi satın alabilirsiniz. Dilerseniz de oriflame ürünleri ile satış yaparak kar sağlayabilirsiniz. 
Bunlar haricinde kendinize ait ekipler oluşturarak onların aldıkları ürünlerden ve onların kurdukları ekiplerden de kar elde ederek, aylık olarak ek gelir ya da düzenli gelir kazanabilirsiniz.
Oriflame ile Para Kazanma
Oriflame ile para kazanma için üç farklı yol vardır.
1. Anında Satarak Para Kazanma:
Örneğin Oriflame kataloğunda bulunan ürünlerden 75 TL olan bir makyaj ürününü, oriflame üyesi olduğunuzdan dolayı 50 TL’ye satın alabilirsiniz. Şayet kendi ihtiyacınızı karşılamak için aldıysanız 25 TL kar elde etmiş olursunuz. Fakat bu ürünü satacaksanız 25 TL cebinize kalır ve anında kar elde etmiş olursunuz. Bu makyaj ürününden 10 adet sattığınızda cebinize 250 TL kar kalmış olur. Bunların dışında satış performansı komisyonu, ekstra bonuslar, nakit armağanlar kazanabilirsiniz.
Oriflame ile sadece para kazanmazsınız, aynı zamanda iyi dostluklar, dünyanın bir çok ülkesini ziyaret, eğlenceli toplantılar, tatiller ve 5 milyona kadar büyük ödüller kazanabilirsiniz.
Oriflame üyelik için sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanıza gerek yok, yabancı uyruklu olanlarda oriflame üyeliğine başvurabilir.
Tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurmaktır. Akabinde size ulaşılacak ve gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Bu sayede ilk oriflame kataloğunuz ücretsiz olarak vereceğiniz adrese gönderilecektir.
Oriflame Üyelik Başvurusunu Kimler yapabilir?
Üyeliğin birincil şartı 18 yaşını doldurmuş olmaktır. Yani reşit olan herkes oriflame üyelik başvurusu yapabilir.
Oriflame Üyesi Olduğumda Düzenli Sipariş Vermem Gerekiyor mu?
Oriflame üyeliğiniz için herhangi bir şekilde sizden ücret talep edilmediği gibi, düzenli olarak sipariş vermenizde gerekmez.
Oriflame Üyelik İptali Yapılabilir mi?
Oriflame üyeliğinizi sonlandırmak istediğiniz takdirde, bir yıl boyunca herhangi bir işlem yapmazsanız otomatik olarak üyeliğiniz sonlanacaktır. Bunun haricinde üyeliğinizi eşiniz veya 18 yaşını doldurmuş çocuklarınızdan birisine devretme şansınız da vardır.

 

Oriflame üyesi olmak ve her ay yenilenen kampanyalardan faydalanmak için 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Oriflame kataloglarından indirimli olarak sipariş vermek için Oriflame üyelik formumuzu doldurarak ücretsiz katalog alabilir ve yeni bir iş imkanı veya kişisel ihityaçlarınız için sipariş verebilirsiniz.Oriflame' in sunduğu olanaklarla kendinizi geliştirebilir, yeni insanlar dostluklar kurarak iş sahibi olabilirsiniz. Yurt dışı seminerlerine hak kazanarak yeni ülkelerde muhteşem yerleri görebilir, araba kampanyasından yeni bir araba kazanabilirsiniz. Bütün bunların yanında Oriflame seviyelerini atlayarak nakit ödüller ile ödüllendirilirsiniz.Oriflame çalışma modeli ile çocuklarınızı büyütürken çalışıp, kendinizi geliştirebilir, ve ne kadar çalışıp çalışmayacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Çcuklarınıza miras bırakabileceğiniz yeni bir iş kurmak için hiçte geç değil. Oriflame Üyelik formunu doldurarak ücretsiz üye olabilir ve ücretsiz katalog alabilirsiniz.

 

Formu doldurduktan sonra en kısa sürede danışmanımız tarafından sizinle irtibata geçilecektir

bottom of page