top of page

Oriflame Haziran Kataloğu

Oriflame Haziran Kataloğu


Oriflame Haziran kataloğu ile yeni indirimler ve kampanyalar sizleri bekliyor. Cilt bakım ürünlerinde kozmetik ürünlerinde benzersiz indirimler ve yeni ürünler keşfedeceksiniz.


Biraz ekstra para kazanmaktan kendi işini kurmaya kadar. Dünya çapında seyahat etmek, güzellik konferanslarına katılmak ve ödüller kazanmak için fırsatlar elde edeceksiniz. Her şey Oriflame'e katılarak basit bir adımla başlar.


Kendi başarılı işinize sahip olmayı hayal ediyor musunuz?


Arkadaşlarınızla ve ailenizle sosyal olarak daha fazla zaman geçirmenizi sağlayan bir gelire sahip olmayı hayal ediyor musunuz?


Özgürlük, lüks, ödüller ve mesleki tanınma yaşam tarzına ulaşma arzunuz var mı? Biraz ekstra para kazanmaktan yüksek profilli bir kariyer oluşturmaya kadar, ne kadar ilerlediğinize ve elde ettiğiniz yaşam tarzı türüne karar verirsiniz. Her şey Oriflame'e katılarak basit bir adımla başlar.


Oriflame haziran kataloğu ile satış yoluculuğunuza şimdi başlayın. Bu sayede danışmanlara özel indirimlerden, yurt dışı seyahat ve tatillerden ve hatta kendinize özel araç tahsisinden dahi yararlanabilirsiniz.


Oriflame Haziran Kataloğu ve En Çok Tercih Edilen Ürünler


Cildinizin görünümünü pürüzsüzleştirmek ve canlandırmak için gelişmiş performanslı kırışıklık önleyici cilt bakım yelpazemiz NovAge Ecollagen ile sizi yaşlandıracak çizgileri yeniden tanımlama zamanı. Ecollagen kırışıklıkları önemli ölçüde düzeltir ve cilt tonunu iyileştirir.


NovAge Ecollagen; Pürüzsüz, ışıltılı, sağlıklı görünümlü ciltler için süperserum. Hafif formül, yoğun hidrasyon ile kırışıklıkları anında dolgunlaştırarak kolayca emer. Kollajen seviyelerini artırmak ve ciltlerin zaman içinde sağlıklı görünümünü geliştirmek için tasarlanmıştır. Patentli Tri-Peptid tarafından desteklenmektedir


NovAge, yaşlanma belirtilerini düzeltmek ve yavaşlatmak için tasarlanmış bir dizi bilimsel olarak gelişmiş cilt bakım aralığı sunar. Her ürün yelpazesi yenilikçi teknolojiler ve bitki gövdesi ile desteklenmektedir


Lekeleri oluşmaya başlar başlamaz tedavi etmek için tasarlanmış gelişmiş leke kontrol formülü - klinik olarak 24 saat içinde leke boyutunu azalttığı kanıtlanmıştır Kızarıklığı aktif olarak azaltır ve lekelerin kötüleşmesini önler, bir kusurla berrak bir cilt sunmaya yardımcı olur.


Salisilik Asit, Söğüt ağacının kabuğundan elde edilen bir beta hidroksi asittir. Fonomenal sebum düzenleyici özelliklere sahiptir, bu yüzden genellikle yağlı cildi tedavi etmek için kullanılır. Gözeneklere nüfuz etme ve onları içeriden pul pul dökebilme yeteneği ile tercih edilmektedir.


Wellness by Oriflame, her gün sağlıklı bir yaşam tarzına ulaşmanın zor olabileceğini anlıyor ve günlük rutinlerimiz ve hedeflenen çözümlerimiz aracılığıyla günlük beslenme alımına denge getirmeye yardımcı oluyor.


Oriflame ürünleri son kullanma tarihi ayrıntıları: Üretim tarihinden itibaren 36 ay kullanım, ürünlerin çoğu için geçerlidir, lütfen kesin bir tarih için ürüne bakın. Tarihler üründen ürüne değişebilir.


Oriflame Haziran Kataloğu


Oriflame Haziran Kataloğunu yayınladığını duyurdu. Bu katalogda birbirinden güzel ve kaliteli cilt bakım ve kozmetik ürünleri bulunmakla birlikte aynı zamanda bu ürünlerin farklı çeşitlerini de bulabileceksiniz. Oriflame'in dünya genelinde gördüğü rağbetle birlikte zaten kaliteli olan ürünlerinin daha kaliteli olabilmesi adına çalışmalarına devam ederken aynı zamanda teknolojik olarak da çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar neticesinde birçok ürünü kendi bünyesinde geliştirerek hem insan, hem hayvan hem de çevre sağlığı konusunda oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Bu kapsamda incelendiğinde yapılan tüm çalışmaların aynı zamanda sağlık konusunda dikkat edilmesi gereken noktalarda önemli olduğunu ifade edebiliriz.


Cilt bakım ve kozmetik ürünlerinin çoğunun sağlıksız olduğu bilinmektedir. Özellikle bu anlamda firmalar daha çok para kazanabilmek adına sağlık koşullarını göz önünde bulundurmamaktadır. Oysa ne kadar çok para kazanmaları insan sağlığını tehlikeye attıklarına bakıldığında gerçekten de daha fazla üzüntü vermektedir. Bununla birlikte Oriflame, kendi ürünlerini kendilerine ait olan üretim tesislerinde gerçekleştirdiğinden dolayı hem bu anlamda ki sorunların üstesinden gelmekte hem de ürünleri daha uygun fiyata elde edebilmektedir. Bu uygun fiyata temin edebilme imkanı aynı zamanda müşterilerinin de ürünleri uygun fiyata almaları anlamına gelmektedir.


Oriflame Haziran Kataloğu


Oriflame Haziran Kataloğu, bu ürünlerin yer aldığı ve yüzlerce farklı ürünün yer aldığı bir katalog olarak tasarlanmıştır. Bu katalog dünya genelinde 40'dan fazla dille basılarak insanların faydalanması için yayınlanmıştır. Dünya genelinde 3.5 milyondan fazla üyesi bulunan Oriflame, hem  bu üyelerine hem de üyeleri aracılığıyla başka insanlara bu ürünleri ulaştırmayı başarmaktadır. Ürünlerinin kaliteli olması hatta piyasada çok satan ürünlerin üstünde bir kaliteye sahip olmasına rağmen oldukça düşük fiyatlara satılıyor olması aynı zamanda insanların daha fazla ürün alabilmesine yardımcı olmaktadır. Bu ürünleri incelerek sadece birkaç ürünle yetinmeyip ihtiyacınız olan tüm ürünleri uygun fiyata bulduğunuz için satın almak isteyebileceksiniz.


Oriflame Haziran Kataloğunda sadece ürünlerin fiyatı uygun olmakla kalmayıp aynı zamanda çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Bu sayede zaten uygun olan ürün fiyatlarının daha da cazip hale getirebilecek çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Bununla birlikte de daha fazla ürünü daha uygun fiyata elde edebileceksiniz.


Oriflame Ürün Siparişi Nasıl Verilir?


Oriflame Haziran Kataloğunda yer alan ürünleri inceleyebilmek ya da bir yerden katalog bulup inceleme şansı bulduktan sonra satın almak isterseniz iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan birisi zaten Oriflame üyesi olduğunuz için katalog size gönderilmiştir ve üye olduğunuz için sipariş verebilirsiniz. İkincisi ise kataloğu size ulaştıran başka birisi olduğundan dolayı üyeliğiniz yoktur ve üye olmanız gerekmektedir ya da bir danışmana istediğiniz ürünün sipariş vermesini sağlayabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz bulunmuyorsa mutlaka üye olmanızı ve Oriflame'in birbirinden güzel kampanyalarından faydalanmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede birçok avantajdan da faydalanmaya başlamış olacaksınız.


Üyelik Avantajları Nelerdir?

Oriflame üyeliği ile birçok avantaja da sahip olacaksınız. Bu avantajların başında katalog fiyatlarından ürün almak yerine üyelere özel sunulan düşük fiyatlardan elde edebileceksiniz. Katalogda yer alan fiyatların %30 indirimli şekilde yer aldığı üyelere özel fiyatlandırmalardan faydalanarak ürünleri daha uygun alabileceksiniz. Bununla birlikte Oriflame'in üyelerine özel olarak yayınladığı Elmas Kataloğu ve Altın Fırsatlar Kataloğu gibi özel fiyatları bulunan ürünleri görebilme şansını elde etmiş olacaksınız. Bu özel kataloglar her ay düzenli bir şekilde yeniden tasarlanmaktadır. Ayrıca bu kataloglarda yer alan ürünlere %80'e varan indirimler uygulanmaktadır. Bu sayede birçok ürünü neredeyse bedavaya almış olacaksınız. Yine farklı bir avantaj ise Oriflame'in yeni üyelerine verdiği hediyeler olmaktadır. Firma, özellikle yeni üye olan danışmanları için ilk aylarda birbirinden güzel hediyeleri ücretsiz bir şekilde elde edebilmeleri için özel kampanyalar düzenlemektedir.


Nasıl Oriflame Üyesi Olurum?

Oriflame üyesi olmak oldukça kolay bir işlemle gerçekleştirilmektedir. Üye olmak için satış temsilcileriyle görüşebileceğiniz gibi aynı zamanda bağımsız satış danışmanlarının sahip oldukları siteler aracılığıyla da üyelik formunu doldurabilirsiniz. Bu kısa işlemin ardından artık size Oriflame ailesine katılmış olacaksınız. Bu aşamadan sonra sizlerde artık Oriflame'in sunmuş olduğu birbirinden avantajlı kampanyalardan faydalanabileceğiniz gibi aynı zamanda gelir elde etme fırsatınız da olacaktır.


Her Ay Düzenli Sipariş Vermek Gerekli Mi?

Oriflame üyeliği oluşturduktan sonra rahatlıkla sipariş oluşturmanız mümkün olacaktır. Bununla birlikte her ay ya da belirli aralıklarla sipariş vermek zorunluluğunuz yoktur. Üye olduktan sonra herhangi bir dönemde sipariş verebileceğiniz gibi aynı zamanda hiç sipariş vermeye de bilirsiniz. Sipariş oluşturmadığınız süre 12 ay olunca üyeliğiniz otomatik bir şekilde sona erdirilecektir. Daha sonra tekrar üye olmak isterseniz yine rahatlıkla üye olabilirsiniz.


Üye Olduğumda Satış Yapma Zorunluluğu Var Mı?

Oriflame üyesi olduktan sonra satış yapma zorunluluğunuz yoktur. Bununla birlikte sadece kendi ihtiyaçlarınızı satın alarak gelir elde edebilirsiniz. Bu aşamada elde edeceğiniz gelir para kazanmadan ziyade zaten satın alacağınız bir ürünü daha düşük fiyatlara alarak cebinizden çıkacak paranın en aza indirilmesi şeklinde olacaktır. Ayrıca daha fazla para kazanmak isterseniz satış yapabilirsiniz.


Sadece Kadınlar Mı Oriflame'a Üye Olabilir?

Genel olarak cilt bakımı ve kozmetik alanında kadınların çalışmalar yaptığı zannedilmektedir. Aslında bu bilinen doğru olmamakla birlikte Oriflame'da kadın ya da erkek olmanız fark etmeksizin üye olmanız mümkündür. Üye olmanız için herhangi bir şart bulunmamakla birlikte üyeliğinizi iptal etme şansını elinizde bulunduracaksınız. Genel olarak bakıldığında Oriflame dünya genelinde 3,5 milyondan fazla kadın ve erkekten oluşan üyeler bulunmaktadır.


Oriflame Üyeliğimi İstediğim Zaman İptal Edebilir Miyim?

Oriflame üzerinde bulunan üyeliğinizi iptal etme şansını elinizde bulunduruyorsunuz. Üye olduktan sonra çalışmalara devam etmek istemiyor ve üyelikten ayrılmak istiyorsanız 6 aylık bir süre geçmiş olması gerekmektedir. Bu sürenin geçmesi durumunda Oriflame’a yazılı olarak başvuru yapmanız halinde üyeliğiniz iptal edilecektir. Bununla birlikte tekrar üye olmak isterseniz üyelik iptalinin sonrasında 6 aylık bir sürecin geçmiş olması gerekmektedir. 6 ay sonra yeniden Oriflame’a yazılı olarak başvuru yapmanız ve bu başvurunun Oriflame tarafından onaylanması halinde yeniden üye olma şansını elde etmiş olacaksınız.

Bununla birlikte belirli bir süre aktif olmamanız durumunda da üyeliğinizin iptal edilmesi durumu ortaya çıkmaktadır. Bu kapsamda 12 aylık bir süre tanınmaktadır ve bu 12 ay süresince herhangi bir sipariş oluşturma durumunuz olmazsa üyeliğiniz otomatik olarak sona ermiş olacaktır. Bununla birlikte kaydı silinen kişiler yeniden üye olabilmektedir. 


oriflame-haziran-katalogu
Comments


bottom of page