top of page

Oriflame’e Üye Olmak İçin 10 Neden

Oriflame’ e Üye Olmak İçin 10 Neden

Oriflame marka ortağı uygulaması sayesinde günümüzde kozmetik alanında 60’tan fazla ülkede faaliyet göstermeyi başarmıştır. Yıllık 1,5 milyar euro satış cirosuna dahil olmak isteyen birçok kişiye fırsat sunan Oriflame, İsveç’ten faaliyetlerine başlamasının ardından tüm dünyada önde gelen kozmetik markalarından biri olmayı başarmıştır.

Türkiye’de de kendi işinin patronu olmak isteyen birçok kişiye olanak sağlayan Oriflame, marka ortağı ile farklı bir iş modeli sunmaktadır. Oriflame ailesine katılan yeni marka ortağı, deneyimli bir marka ortağına bağlı olarak çalışır. Sponsorunuz olacak kişi kendi ekibinizi büyütmeniz için destek olarak kazancınızı artıracaktır. Oriflame’e üye olmak için 10 neden arayanlar hedeflerine ulaşmaya başladıkça doğru bir karar verdiğini görecektir.

Ücretsiz Üye Olma İmkanı Sunar

Oriflame üye ol seçeneklerini kullanarak ücretsiz bir şekilde Oriflame ailesine katılabilirsiniz. Herhangi bir kayıt ücreti ödemeden, sipariş vermek veya satış yapmak gibi ilave zorunluluklar olmadan sisteme katılım sağlanabilmektedir. Sadece 12 ay boyunca sipariş vermediğiniz takdirde üyeliğiniz iptal edilir. Ancak ertesi gün yeniden üye olma şansı verilmektedir.

Oriflame üyesi olarak birçok farklı avantajdan yararlanmanız mümkündür. Üyelik sonrasında Oriflame ürünleri size özel indirimler ile sunulacaktır. Sadece kendiniz için kozmetik ihtiyaçlarınızı indirimli olarak karşılayabilir veya satış fiyatıyla ürünleri başkalarına satarak gelir elde etmeye hemen başlayabilirsiniz.

3 Milyondan Fazla Marka Ortağından Biri Olun

Oriflame katalog 40 farklı dilde basılarak dağıtılmaktadır. Oriflame 3 milyondan fazla marka ortağı ile dünyanın farklı birçok noktasında faaliyet gösteren küresel düzeyde önemli bir kozmetik şirketidir. Bu büyük şirkete dahil olarak oldukça küçük bir sermaye ile Oriflame çatısı altında kendi işinizi yönetebilir ve gelir elde etmeye hemen başlayabilirsiniz.

Oriflame kendi üyelerine birçok farklı şekilde gelir elde etme olanakları sunmaktadır. Sadece kendi kozmetik ihtiyaçlarınız için indirimli fiyatlardan yararlanabilir, Oriflame satış fiyatları ile indirimli aldığını ürünleri satabilir veya ekibinize yeni üyeler kazandırarak düzenli gelir elde ederek yükselme imkanı elde edebilirsiniz.

Çalışma Saatlerinizi Kendiniz Belirleyin

Oriflame sipariş süreçleri ve diğer birçok konuda üyelerine büyük bir esneklik sunmaktadır. Kayıt için gerekli basit birkaç şartı sağladıktan sonra ekibinizi büyüterek çalışma saatlerini ve çalışma modelinizi kendiniz belirlemeniz de mümkündür. Tamamen ücretsiz bir şekilde üye olarak istediğiniz gün veya saatlerde çalışmanız mümkündür.

İyi bir satış yaptıktan sonra isterseniz satışlara ara verebilir isterseniz ekibinize katacağınız yeni kişiler ile sürekli olarak çalışan bir sistem oluşturmanız da mümkündür. Özellikle aile bütçesine katkı sağlamak isteyenler açısından hem esnek bir çalışma modeli olması hem de gelir elde etme olanakları sunması sayesinde Oriflame birçok kişi için cazip teklifler sunmaktadır.

Küçük Bir Sermaye ile Yüksek Kazanç Sağlayın

Oriflame üye oldum pişmanım demek istemeyen birçok kişi için en cazip marka ortağı modelini sunmaktadır. Son derece küçük bir sermaye çalışmaya başlayarak, ücretsiz kayıt işlemlerinin ardından rahatlıkla Oriflame ürünlerini pazarlamaya başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizden başlayarak satış ağınızı genişletebilir ve ufak bir sermaye ile başladığınız işinizi büyütebilirsiniz.

Oriflame üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından size özel tanımlanacak indirimlerle ve avantajlarla ürün siparişi verdikten sonra güncel Oriflame satış fiyatları üzerinden satış işlemlerine başlamanız mümkündür.

Kendi İşinizi Patronu Olabilirsiniz

Oriflame danışman girişi veya üyelik paneli üzerinden işlemlerinizi yaparak kendi işinizin patronu olma yolunda ilk adımı atmanız mümkündür. Birçok kozmetik firmasının tercih ettiği satış modellerine sahip olan Oriflame tarafından üyelerinin avantajlı şekilde kazan elde etmelerini sağlamaktadır.

Kendi işinin patronu olmak ve Oriflame çatısı altında büyümek isteyen kişilerin bazı hedefler belirleyerek kısa sürede satış başarısına ulaşması mümkündür. Oriflame bu fırsatı sunması sayesinde günümüzde Türkiye’de de en çok tercih edilen kozmetik firmaları arasında yerini almayı başarmıştır. Oriflame’e üye olmak için 10 neden arayanlar için kendi işinin patornu olmak en iyi nedenler arasında gösterilmektedir.

60’tan Fazla Ülkede Faaliyet Göstermektedir

Oriflame müşteri hizmetleri ve diğer tüm birimleri ile günümüzde 60’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Oriflame danışmanı olmak için kolayca başvuru adımlarını takip ederek bu büyük firmanın bir parçası olabilirsiniz. Sayısız ülkede faaliyet göstermesi aynı zamanda ekibinizi büyüttükçe veya uzun vadeli hedeflerin yurt dışı planlaması yapanlar için yurt dışından da ekip üyeleri kazanmanızı sağlayacaktır.

Aileniz, arkadaşlarını ve yakın çevrenizin ardından ekibinizi büyütmek için birçok fırsattan yararlanarak kendi işinizin patronu olabilir ve hemen para kazanmaya da başlayabilirsiniz. Ekibinizi büyüyerek ve satış yaparak kazanmaya başlamak için Oriflame üyelik işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde kolayca tamamlayabilirsiniz.

Satış Kazancı ile Anında Kazanmanızı Sağlar

Oriflame ürünleri satarak kısa sürede para kazanmak mümkündür. Oriflame ile para kazanmak için 2 farklı yöntem sunulmaktadır. Kendi çalışma sisteminizi belirleyebileceğiniz bir iş modeli sunan Oriflame’ın sunduğu para kazanma yöntemleri şunlardır:

  • Oriflame Ürünleri Satarak Para Kazanmak

  • Ekibinizi Büyüyerek Kazanma

Oriflame tarafından her ay üyelerine yeni bir katalog sunulur. Bu ürünlerin satışını yaparak kısa sürede kâr etmeye başlayabilirs


iniz. Çevrenizdeki kişileri Oriflame’e davet ederek kendi ekibinizi büyütme imkanı da sağlar. Bu sayede yeni kişiler geldikçe sponsor olma fırsatından yararlanabilirsiniz. Ekibinizi büyüttükçe başarı oranı ve kazançlar da artacaktır.

Performans İskontosu Sunar

Oriflame parfüm veya diğer kozmetik ürünlerin belirli bir başarı puanı bulunmaktadır. İlgili katalog döneminde sipariş verilen ürünlerin başarı puanları toplanarak hesaplanmaktadır. Bu hesaplama kapsamında başarı puanına göre indirim uygulanabilir.

Belirli dönemlere göre oranlar değişse de örneğin katalogda 106 TL olan bir Oriflame ürünü, marka ortağı fiyatı 81,54 TL, başarı puanı ise 20’dir. Bu üründen 5 adet sipariş vermeniz halinde toplam 100 başarı puanı elde eder ve satış kazancınız 122,30 TL olacaktır. Öte yandan Oriflame üyeleri için ortalama %30 indirimle satış yapılmaktadır.


Oriflame’e Üye Olmak İçin 10 Neden
Oriflame’e Üye Olmak İçin 10 Neden

Bonuslar ve Nakit Ödüllerden Yararlanma İmkanı Sağlar

Oriflame giriş işlemlerinin tamamlanmasının ardından Oriflame tarafından birçok farklı avantaj sağlanmaktadır. Satış başarısına göre olabileceği gibi birçok farklı avantajdan belirli dönemlerde sunulan fırsatlar ile yararlanmanız da mümkündür. Uluslararası konferanslara ve seminerlere katılma, ekibinizi büyüyerek daha fazla kazanç sağlama gibi birçok fırsat sunulur. Bonuslar ve nakit ödüller de satışlarınızda başarı elde ettikçe sizlere sunulacaktır.

Yeni Üyelere Özel Avantajlardan Yararlanma Avantajı Sunar

Oriflame Türkiye bünyesinde faaliyet gösteren tüm satıcıların istikrarlı şekilde satışlarına devam ettikleri süre boyunca birçok avantajdan yararlanması sağlanmaktadır. Bu avantajlar arasında kısaca şunları saymak mümkündür:

  • Oriflame ürünlerini indirimli şekilde alma olanağı sağlar.

  • Hoş geldin programından yararlanarak cazip fırsatlar elde edilebilir.

  • 18 yaşını dolduran herkes kendi ekibini kurabilir.

  • Ekibinizi büyüterek kazanma fırsatı sunar.

  • 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteren Oriflame çatısı altında çalışma fırsatı sunar.

Dünyanın önde gelen kozmetik firmalarından olan Oriflame, satış modeliyle birçok kişi için gelir kapısı olmayı başarmaktadır. Oriflame’e üye olmak için 10 neden aramaya bile gerek kalmadan firma tarafından marka ortakları için sağladığı avantajlar dünya genelinde kısa sürede ciddi bir büyüme elde etmesini sağlamıştır.


Comentários


bottom of page