top of page

Oriflame'e nasıl başlamalıyım?

Oriflame'e nasıl başlamalıyım sorusunun bir çok cevabı olabilir. Bunlardan sizlere kısaca bahsetmek istiyoruz. Oriflame ile kendi işinizi kurabilir ve hayatınızı gerçekten değiştirebilirsiniz. Diğer işler gibi her gün belirli saatlerde çalışmak zorunda değilsiniz. Çocuklarınıza bakarken çalışabileceğiniz bir iş fırsatı varken neden mesaili bir işte çalışarak zaman harcayasınız.

Tek yapmanız gereken Oriflame üyesi olduktan sonra kendi grubunuzu kurmanız ve ekiplerinizin ve sizin gruplarınızı büyütmesine yardımcı olun. Her gittiğiniz yerde ve zamanda Oriflame hakkında konuşabilir, ürünleri pazarlayabilirsiniz. Çevrenizdekilere katalogları göstererek başlayabilirsiniz. Kaliteli ürünler kendilerini zaten pazarlayacaktır. Danışman olmak isteyenlerle ayrı bir görüşme düzenleyebilir, onları ev toplantıları veya fırsat sunum toplantılarına davet edebilirsiniz. Bu toplantılar kendinizi geliştirmenizi ve markayı anlatmanızı daha da kolaylaştıracaktır.

Ürünleri ilk olarak sizin satın almanız ve kullanmanız daha doğru bilgileri çevrenizdekilerle paylaşmanıza yardımcı olacaktır. Sormak istediğiniz konuları deneyimli danışmanlarımız sizlere her zaman ürün konusunda yardımcı olacaktır. Eğitimlerde ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve eğitimler alabilirsiniz. Kampanyalardan ve indirimli fiyatları öğrenmek için sayfamızı takipte kalmanız yeterlidir.

Yeni Oriflame katalogları çıktığında çevrenizle paylaşmayı unutmayın ama katalogları ödünç vermeyi unutmayın daha sonra katalogları geri istemelisiniz.Her gün belirli saatlerinizi ayırarak başarılı olmamak için hiçbir sebep yok. Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorsanız bu sizin yükselmenizde büyük bir etkiye sahip olabilir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanmalısınız. Gittiğiniz günlere ve ortamlarda katalogları götürmeyi unutmayın.


Oriflame'e nasıl başlamalıyım?
Oriflame'e nasıl başlamalıyım?

Kendi hayatınızın nasıl değiştiğini örneklerle gösterebilirsiniz ve çevrenizdeki insanların hayatlarını da değiştirebileceğinizi unutmayın. Çevrenizdeki kişiler bittikten sonra sosyal medya veya yüz yüze tanıtımlar ile yeni kişilere ulaşabilirsiniz.

Wellness ürünlerini henüz kullanmadıysanız denemek için çok iyi bir fırsat. Bu ürünleri öncelikle kendiniz kullanarak satarsanız kendinize olan inancını daha da artacaktır. Size olan etkileri ve değişimi anlatmanız kolaylaşacaktır. Karşınızdaki insanların sorunlarını veya sorularını dinlemeniz çok önemlidir. Onların ihtiyaçlarına göre ürün önermeniz en önemli hadisedir.

Kısaca Oriflame kayıt konusunda sizlere gerekli bilgileri verdikten sonra tek yapmanız kayıt olmaktır.

Kapsamlı bilgileri ve deneyimlerini tecrübeli danışmanlarımız zaten sizlere aktararak yardımcı olacaklar.

Oriflame'e nasıl başlamalıyım?

Comentários


bottom of page