top of page

Oriflame Makyaj

Oriflame Makyaj

Oriflame katalog içinde yer alan birçok makyaj malzemesi ile etkili bir makyaj yapmak isteyen herkes için en iyi seçeneklere yer verilmektedir. Doğal güzelliğini vurgulamak isteyen ve kişiliğinizi yansıtacak renkler ile çok daha etkili bir görünüm elde etmenizi sağlayacak başarılı makyaj ürünleri ile etkili sonuçlar alınması mümkündür. Doğal, kalıcı ve çarpıcı etkiler yaratacak trend ürünler ile her zaman makyaj malzemeleri arasında her kadının çantasında kendine yer bulan Oriflame ürünleri, doğal içerikleri ve etkili sonuçlar veren yapılarıyla dikkat çekmektedir.

50 yılı aşkın süredir İsveç’ten başlayarak dünyanın 60’tan fazla ülkesinde faaliyet göstermeyi başaran Oriflame, dünyanın önde gelen kozmetik markalarından biri olarak tüm cilt bakım ve makyaj ürünlerinde her zaman en kaliteli ve en iyi seçenekleri bir arada sunmayı başarmaktadır. Oriflame makyaj ürünleriyle sade güzelliği ve etkili görünümü bir arada yakalayarak başarılı sonuçlar almaya hemen başlayabilirsiniz.

Oriflame Makyaj Ürünleri Nelerdir?

Oriflame makyaj ürünleri arasında birçok farklı kategoride yüzlerce ürüne yer verilmektedir. Doğal yüz güzelliğini vurgulamak ve öne çıkarmak isteyenler için kaliteli makyaj malzemeleri ile etkili sonuçlar veren Oriflame, sayısız ürüne ev sahipliği yapmaktadır. Kalıcı ve çarpıcı etkiler yaratmak için tercih edeceğiniz Oriflame makyaj ürünlerinin her biri kaliteli içeriği ve yenilikçi yaklaşımları sayesinde cildinize zarar vermeden güçlü bir makyaj yapmanızı sağlamaktadır.

Oriflame makyaj ürünleri arasında yer alan göz, dudak, el ve tırnak ürünlerinin her biri farklı alternatif renk seçenekleri ve kaliteleriyle dikkat çekmektedir. Oriflame makyaj malzemeleri arasında her zaman öne çıkmayı başaran parçalar arasında ise şunlar ilk sırada yer almaktadır:

 • Maskara

 • İki Uçlu Göz Farı ve Kalemi

 • Pro Dörtlü Göz Farı

 • Ruj

 • Oje

 • Göz, Dudak ve Yanak Kalemi

 • Pudra

 • Fondöten

Gündelik yaşamında makyaj yapmayı tercih eden herkes için en iyi seçenekleri bir arada sunan Oriflame, kaliteli makyaj malzemeleri ile istediğiniz en iyi sonuçları almanızı sağlamaktadır. Güçlü etkiler yaratabileceğiniz makyaj teknikleri ile en iyi makyaj malzemelerini birleştirerek kısa sürede sonuç almaya başlayabilirsiniz.

Oriflame Makyaj Seti Özellikleri Nelerdir?

Oriflame makyaj seti kişisel bakımlarında etkili bir görünüm elde etmek isteyenler için en iyi özellikleri sunmaktadır. İşlevsel özellikler kazandırılarak yeni nesil teknolojiler ile geliştirilen özel makyaj ürünleri, göz, dudak, yanak ve kaş – kirpik gibi temel makyaj alanlarında en iyi sonuçları vermektedir. Makyaj malzemelerinin her biri farklı özelliklerine göre tercih edilmektedir.

Farklı renk seçeneklerine sahip ürünleri bir arada bulabileceğiniz makyaj setleri, aradığınız tüm ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlar. Gün içinde tarzınıza uygun makyajı yaparak en trend makyaj malzemeleri ile güçlü etkiler bırakabilirsiniz. Kozmetik alanında sadece makyaj malzemeleri ile değil, aynı zamanda cilt bakım ürünleri ve diğer alternatif pek çok ürünle herkes için cilt bakım rutinlerinin kolaylaştırılması ve etkili makyajların yapılması için seçenekler yer almaktadır.

Oriflame Yüz Makyaj Ürünleri Nelerdir?

Oriflame far paleti ister aydınlatıcı ister kapatıcı isterseniz de belirginleştirici özelliklere sahip ürünleri tercih ederek yüzünüze çok daha etkili bir görünüm kazandırarak güzelliğinizi vurgulayabilirsiniz. Kusursuz cilt makyaj önerileri arasında yüz makyajına ilişkin ürünlere her zaman öne çıkan Oriflame, fondotenten renksiz ve renkli kapatıcılara kadar sayısız seçeneği bir arada sunmaktadır.

Yüz makyajında Oriflame kalitesini tercih edecekler için sunulan en iyi seçenekler arasında başlıca şu ürünler öne çıkmaktadır:

 • Fondöten ve Kontür Fırçası

 • Pudra

 • Allık ve Bronzlaştırıcılar

 • BB ve CC Krem

 • Makyaj Bazı ve Sabitleyici Spreyler

 • Kontür ve Aydınlatıcılar vb.

Yüz makyajında fark yaratmak ve etkili sonuçlar almak isteyenler için Oriflame ürünleri birçok avantajlı özelliği ile rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Her kadının makyaj çantasında olması gereken ürünler arasında ilk sırada bulunan Oriflame yüz makyaj ürünleri ile ister daha aydınlık ister kapatıcı olarak isterseniz de vurgulayıcı özelliklere sahip ürünlerle verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Oriflame Göz Makyaj Ürünleri Nelerdir?

Oriflame makyaj malzemeleri arasında göz makyajına yönelik geliştirilen birçok ürün etkili bakışlara sahip olmak isteyen herkesin ilk tercihleri arasında yerini almayı başarıyor. Makyaj denince akla ilk gelen alanlardan olan gözler, gün içinde daha etkili bir bakışa sahip olmak ve kendini rahat hissetmek isteyen herkesin tercihi olmaya devam ediyor. Yüze derinlik ve boyut kazandıran ve göz rengini, yapısını öne çıkaran doğru makyaj malzemeleri ile en iyi sonuçların Oriflame ile alınması mümkündür.

Göz makyajı için ihtiyaç duyulacak tüm ürünleri bir arada sunmayı başaran Oriflame’in en sevilen ve tercih edilen göz makyaj ürünlerinden bazıları şunlardır:

 • Maskara

 • Eyeliner

 • Göz Farı

 • Göz Makyaj Temizleyiciler

 • Çift Taraflı Kaş Fırçası

 • Suya ve Tere Dayanıklı Maskara

 • Kaş Şekillendirme Şablonları

 • Göz Kalemi vb.

Farklı birçok kategoride Oriflame makyaj seti içinde yer alan göz makyaj ürünleri, gün içinde bakışlarına derinlik kazandırmak isteyenler için en kaliteli ürünleri bir arada sunmaktadır.

Oriflame Etkili Dudaklar İçin Makyaj Ürünleri Hangileri?

Oriflame dudak balmı ve diğer birçok ürünle dudak bakımı önemseyen ve dudak makyajına önem veren herkes için başarılı ürünleri bir arada sunmaktadır. Dudaklar her zaman makyajın en temel ve öne çıkaran parçaları arasında yer almaktadır. Yumuşak ve pürüzsüz dudaklar için dudak balmı, dudak peeling, dudak bazı ve diğer ürünlerle kısa sürede en etkili sonuçlar alınabilmektedir.

Dudak ve yanak renklendiriciler, rujlar, dudak balmı, likir rujlar, dudak maskesi ve arındırıcıları olmak üzere her ihtiyaca yönelik güçlü içerikleriyle dikkat çeken ürünlere yer verilmektedir. Oriflame ürünlerini kullanarak dudaklarında da etkili görünümler elde etmek isteyen herkes için en başarılı makyaj malzemelerine yer verilmektedir.

Oriflame Tırnak Makyaj Malzemeleri Nelerdir?

Oriflame tırnak serumu başta olmak üzere tırnak bakım ve tasarım ürünleri beklentilerinizi karşılama konusunda önemli sonuçlar vermektedir. Tarzınızı yansıtabileceğiniz en iyi ürünler arasında yer alan tırnaklar, gündelik temponuza göre ister eğlenceli ister sadece klasik renk ve tasarımlarla öne çıkarılabilir.

Tırnak bakım ürünleri, oje çıkarıcılar, ojeler, tırnaklar, oje bazı ve koruyucular başta olmak üzere birçok farklı Oriflame ürününü tercih ederek çok daha etkili tırnaklara sahip olabilirsiniz.

 • Ojeler

 • Tırnak Cilası Temizleyici

 • Tırnak Serumu

 • Manikür Makası

 • Törpü

 • Tırnak ve Kütikül Yağı

 • Oje Koruyucu vb.

Tırnak bakım ve tırnak makyajına yönelik aradığınız pek çok işlevsel ürün Oriflame kalitesiyle geliştirilmiştir. Bu ürünleri tercih ederek çok daha etkili tırnaklara sahip olabilir ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtmaya hemen başlayabilirsiniz.

Oriflame Makyaj Ürünleri Fiyatları Ne Kadar?

Oriflame makyaj malzemeleri fiyatları tercih edilecek ürünlere göre değişmektedir. Dünyanın önde gelen kozmetik marklarından biri olmasına rağmen uygun fiyatlı ve kaliteli seçenekleri bir arada sunan Oriflame, makyaj malzemelerinde ve cilt bakım ürünlerinde sayısız ürün seçeneğine yer vermektedir.

Kaliteli makyaj malzemeleri ile güzelliğini vurgulamak ve yüz hatlarını öne çıkarmak isteyen herkes için farklı seçeneklere yer verilmektedir. Oriflame makyaj ürünleri en uygun fiyat seçenekleriyle kısa sürede etkili sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.


oriflame makyaj
oriflame makyaj


Σχόλια


bottom of page