top of page

Oriflame Kataloğu ve Üyelik Hakkında

Güncelleme tarihi: 24 Tem 2023

Oriflame Kataloğu ve Üyelik Hakkında

Site içerisine üye olmanın ve katalog içerisinde bulunan ürünleri incelemenin büyük faydasını görebilirsiniz. Aylık olarak toplumumuza katalog sunan platform sınırsız olarak ürün yelpazesini sunmaktadır. Tüm bunlara sahip olmak için ise Oriflame Eylül kataloğu hakkında detaylı olarak incelemeler yapmak mümkündür. Kalitesinden ödün vermeyen oriflame her zaman sınırsız olarak hizmetler sunmaktadır.

Bu sayede her zaman popüler ve lider markalar içerisinde hizmetlerini devam ettirmektedir. Firma içerisine üyelik işlemleri başlatarak hem fırsatlardan hem de indirimli ürünlerden yararlanmak mümkündür. Aynı zamanda indirimli ürünlerin satışları yapılarak daha fazla kazanç elde edilebilmektedir.

Oriflame Hoş Geldiniz Programı

Hoş geldiniz programı dahilinde bu dev İsveç markasının tüm üyelerine sunduğu yepyeni ve indirimli paketler mevcuttur. Yüzde elliyi geçen indirim oranları ile beraber güzellik setlerinin anında sahibi olunabilir. Söz konusu indirimler ve avantajlar bunlarla sınırlı değil. Adım adım ilerleyen hoş geldiniz programında ikinci adımı parfüm setleri yüzde doksana varan indirimlerle temin edilebilir. Aynı paketlerin içerisinde cilt bakım setleri de yer alıyor.

Cilt bakım setlerinin içerisinde ise önleyici gündüz kremlerinin yanı sıra, geceleri sürülen yenileyici kremler ve göz kremleri de bulunmaktadır. Hoş geldiniz programı sadece kadınlara özel değil. Bunun yanı sıra erkek üyeler de çok özel setlerden kampanyalı fiyatlarla faydalanabilir. 24 saat etkili olan parfümlerin yanı sıra kepek karşıtı şampuan ve yüz kremleri de erkeklere özel setlerin içerisinde yeni sahiplerini bekliyor.

Oriflame Kat Kat Kazan Programı

Oriflame markasının cazip fırsatları kat kat kazan programları ile devam ediyor. Bu programda da tıpkı hoş geldiniz programında olduğu gibi herhangi bir cinsiyet ayrımı yok. Hem erkekler hem de kadınlar son derece etkili ve nitelikli ürünlerin sahibi olabilirler. Söz konusu program gümüş ve altın teklif olmak üzere kendi içerisinde ikiye ayrılıyor. Gümüş teklifler 125 BP'lik alışverişte, altın teklifler ise 200 BP'lik alışverişte geçerlidir. Altın teklifin en önemli özelliği 200 BP'lik alışveriş yapıldığı takdirde bir sonraki setin tamamen bedava olmasıdır. Her oriflame üyesi bu kampanyalardan sadece bir kez yararlanma hakkına sahiptir.

Doğal Ürünler

Bu markanın tercih edilmesinin bir sebebi de ürünlerin tamamen doğal olarak üretilmesi ve her hangi bir zararının bulunmamasıdır. Bu zararın olmadığını ve ürün içeriklerine bakarak doğal olduğunu anlayan kişiler bu ürünlere olan ilgilerini yukarı taşımaktadır. Ürün zaman zaman piyasaya yeni mamuller sunmaktadır. Ürünler gene zaman zaman bazı kampanyalar çerçevesinde insanlar ile buluşmaktadır. Bu kampanyaların takip edilmesi için ürüne ait aylık katalogların takip edilmesi gerekmektedir. Oriflame Kataloğu ve benzeri kataloglarda ürün ile ilgili çeşitli kampanyalar ve promosyonlar bulunmaktadır. İhtiyaç bulunan ürünler bu vesile ile alınabilir.

Her ürünün fiyatı her ay aynı olmayabilir. Marka belli zamanlar içerisinde bazı ürünlerinde tanıtım amaçlı veya markanın diri kalmasını sağlamak amaçlı bazı kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyaların takibi kataloglar üzerinden yapılmaktadır. Bu katalog üyeliğinin akabinde bazı indirimlerde kazanılmaktadır. Markanın satış fiyatı üzerinden yüzde olarak indirim kazanarak bu ürünlerin alınması mümkün olmaktadır. Bu işlem sadece üyelik gerçekleşmesi ile olmaktadır. Bu kataloglar ticaret maksadı ile de kullanılmaktadır. Bu ürünlerin satışından ciddi oranda para kazanmak da mümkündür.

Hoş geldiniz Programı

Markanın düzenlemiş bulunduğu bazı etkinliklerde vardır. Bu etkinliklerin başında yeni olarak üye olan ve satış yapmak isteyen kişilere teşvik olması bakımından yapılan hoş geldiniz programıdır. Bu kampanya içerisinde yeni satışa başlayan ve ürün alan kişilere ekstra indirimler tanımlanmaktadır. Bu şekilde ilk olan alış verişlerde daha fazla kazanmak mümkün olmaktadır. Bu program bir kereye mahsus değil birkaç adım halinde sunulmaktadır.

Oriflame Firmasında BP Ne Anlamı Taşır?

Oriflame sayesinde sosyal çevreye sahip olmak ve güzellik eğitimleri almak mümkündür. Hem bu sayede sosyalleşme hem de daha da güzelleşme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda oriflame içerisinde BP başarı puanları yer almaktadır. BP ise oriflame içerisinde her ürünün BP karşılığı fiyat listesi bulunmaktadır.

BV üzerinden performans iskontosuna hak kazanılacak olan değer olmaktadır. GDF anlamı ise KDV alış fiyatı ve tutarı demektir. Oriflame firmasında her ay yeni bir kataloğ sunulması üzerine Oriflame kataloğu müşterilerinize sunulmadan önce mutlaka sizin tarafınızdan incelenmelidir. Bu sayede sayfa hatası ya da ürün hataları önlenebilmektedir.

Oriflame Ürün Hata ve İade İşlemleri Nasıl Yapılır?

Oriflame yüksek kaliteli doğal güzellik ürünleri hususunda uzmanlaşmış firmalar arasında yer almaktadır. Bu uzmanlık alanında müşterilerine bilim ve doğanın birleşmesiyle oluşan mükemmel kombinasyonu olan ürünler sunmaktadır. Eğer ürünün performansı hakkında herhangi bir memnuniyetsizlik duyulması halinde satın alınan ürünün yenisi ile değiştirme imkanı sunmaktadır.

Aynı zamanda para iade garantisi de sunan güven tazeleyen firmalar içerisinde yer almaktadır. Her ay kesintisiz olarak yeni bir kataloğu müşterilerine sunan Oriflame kataloğu içerisinde bulunan alternatiflerden yararlanmak mümkündür. Fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde hata ve iade talep edilmesi gerekmektedir. Hata ve iade mesajlarında işlemlerin sonucu takip edilebilmektedir. İşlemler olumlu ya da olumsuz sonuçlanması üzerine SMS aracılığı ile bilgilendirmeler gerçekleşmektedir.

Oriflame'da Her Ay Sipariş Vermek Zorunlu Mu?

Genel olarak yaşanan sıkıntılar arasında firmalara üyelik işlemleri başlatıldıktan sonra her ay bir sipariş verme zorunluluğunun bulunmasıdır. O nedenle mutlaka ilk olarak firmalar içerisine üyelik işlemleri başlatılmadan incelemeler yapılmalıdır. Fakat Oriflame kataloğu incelenerek rahatlıkla firma ile üyelik işlemleri başlatılmaktadır. Oriflame içerisinde her ay sipariş verme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Sipariş verilmediği aylarda üyelik devam etmektedir. Fakat aralıksız olarak 1 sene süresince sipariş verilmediği takdirde üyelik düşmektedir. Oriflame içerisinde en az sipariş tutarı da bulunmamaktadır. O nedenle bir tane dahi ürün almak mümkündür. Fakat belirli miktarlarda sipariş verilmesi halinde kargo ücreti indirimi yanı sıra çeşitli kampanyalardan yararlanılabilmektedir. Ayrıca kredi kartı ile nakit olarak 21 gün vadeli ödeme yapılabilmektedir.

Üyelik Nasıl Yapılır?

Site içerisinde bulunmakta olan üye ol kısmına girilerek üye olunması mümkündür. Bu üyelik sadece katalog almak için değil bazı indirimlere ulaşmak adına da önemlidir. Site üyeleri bazı indirimlerden özel olarak faydalanmaktadır. Siteye üyelik oldukça basit bir şekilde yapılmaktadır. Site içerisinde üye ol kısmına girilerek burada bulunan form doldurulur. Burada isim ve soy isim, cep telefonu bilgileri, mail adresi bilgileri, adres bilgileri, oturulan ilçe bilgileri, yaşanan şehir bilgileri bulunmaktadır. Bu üyeliğin hemen gerçekleştirilmesi ile Oriflame Kataloğu almak ve bu katalog üzerinden indirimli olarak ürünlere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Site İçi Danışmanlık

Bu site ve ürünlerini kullanarak güzelliğe güzellik katmanın yanı sıra para kazanmakta mümkündür. Ürünlerin satışını ve tanıtımını yapmak sureti ile para kazanma şansı bulunmaktadır. Bu işe satış danışmanlığı denilmektedir. Bu ürünlerin satışı işini yaparak ayda çok yüksek miktarlarda para kazanan kişilerin olduğu bilinmektedir. Sosyal medya üzerinden yayın ve tanıtım yapan kişilerin sayısı her geçen gür artmaktadır. Bunun sebebi bu ürünlerin satışından bu danışmanların ciddi miktarlarda para kazanmasıdır.

Ürünlerin satışını yapmak oldukça kolaydır. Marka zaten kendisini ispatlamış dünyaca ünlü ve müşteri potansiyeli bulunmakta olan bir durumunun bulunması sebebi ile zaten ürün kendisini satmaktadır. Bu sebep ile ürün satış danışmanlığı yapmakta olan kişiler kendilerini tanıtarak ürünlerin satışını yapmaktadır.


Oriflame Kataloğu ve Üyelik Hakkında
Oriflame Kataloğu ve Üyelik Hakkında

Oriflame'e üye ve kayıt olmak için formu doldurmanız yeterlidir.

Comentarios


bottom of page