top of page

Oriflame Katalog

Oriflame Katalog


Oriflame katalog, köklü markanın farklı kozmetik ürünlerini sizler için sunarak, aklınızda yer alan ürünü en kısa sürede bulabilmenizi sağlar. Oriflame, 1967 yılında İsveç’te kurulmuş olan ve günümüzde 60’dan fazla ülkede geniş ürün portföyünü sizlerle buluşturan kuruluştur. Oriflame ürünlerini mümkün olduğunca doğal bileşenleri kullanarak sunmaya çalışırken, çevreye zarar vermeyecek bileşenleri kullanmaya devam ediyor.

Kozmetik ve bakım ürünlerinde hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden geniş seçeneği sunarak, ihtiyacınız olan ürüne en iyi şekilde erişebilmenizi sağlıyor. Parfüm, makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, maskeler, duş jelleri ve daha bir çok ürün kategorisini Oriflame kataloglarında bulabilir, kataloglarda yer alan ürünleri ise online şekilde satın almanın keyfini yaşayabilirsiniz.


Oriflame Ocak Kataloğu


Oriflame Ocak kataloğu, özellikle kış günlerinde ihtiyaç duyacağınız hoş kokulu ve nemlendirici el kremlerinden, dudak balımı ve nemlendiricilerine kadar tüm ürün seçeneklerini sizler için sunar. Kış aylarında soğuğun etkisi ile dudaklarınızda ve ellerinizde daha fazla çatlamanın meydana gelmesi ve cildinizin daha fazla neme ihtiyaç duyması halinde geniş nemlendirici krem, losyon ve duş jeli seçeneğine Oriflame kataloglarından ulaşabilirsiniz.

Oriflame Kataloglarında sadece bu ürünler ile kısıtlı kalmadan makyaj bazı, fondöten, kapatıcı, allık, eyeliner, maskara, ruj, bronz ve ıslak göz farları gibi birçok makyaj malzemesi seçeneğine ulaşabilirsiniz. Ürünlerin tümünü ise Oriflame üyelik işlemleri ardından online şekilde satın alma avantajına sahipsiniz. Kayısılı, güllü, Frenk üzümlü veya diğer doğal formüllü kırışıklık giderici bakım krem setleri, vücut losyonları katalogda size sunulurken, duş jeli, parfüm, maske gibi seçeneklerin tümü de ilgili kategorilerde yer alır.


Oriflame Şubat Kataloğu


Oriflame Şubat kataloğu, çarpıcı makyaj malzemeleri ve kendinize özel zamanları ayırarak rahatlayacağınız zamanlarda tercih edebileceğiniz duş bakım ürünlerini geniş bir yelpazede size sunar. Farkı esans kokularına sahip duj jelleri, saç kremi ve şampuanlar, saçlarınıza bakım yaparken en iyi şekilde kullanabileceğiniz tarak ve fırça setleri katalog kapsamında size sunulur.

Maskara, fondöten, allık, pudra, kapatıcı, eyeliner, mat ve parlak far ve daha fazları makyaj malzemeleri kategorisinde sizler ile buluşurken doğal veya çapıcı bir makyajı yapabilmeniz için gereken tüm renk tonlarına ulaşabilmeniz sağlanır. Kişisel bakım ürünlerinde cildiniz nem ve yumuşaklık kazandıracak, elastikiyeti yükseltecek losyon ve kremler, kırışıklık görünümünü gidermek için özel yaşlanma karşıtı krem setleri sizin için katalogda yer alıyor.


Oriflame Mart Kataloğu

Oriflame Mart kataloğu, Oriflame’ın her kataloğunda olduğu gibi online satın alma avantajından yararlanabileceğiniz ürün seçeneklerini sizler için sunar. Diğer yandan Mart ayında ve diğer aylara ait tüm kataloglarda belirlenen ürünler bazında avantajlı indirimlerden yararlanabilirsiniz. Tercih emeniz halinde Oriflame satış mağazasına ait sayfa üzerinden Oriflame üye ol sekmesine giriş ile kısa sürede üyeliğiniz sağlayıp, aklınızdaki ürünler için evinizden online adımlar ile sipariş oluşturabilirsiniz.

Katalog kapsamında koruyucu balm, mat ve çarpıcı renklere sahip ruj, yaşlanma karşıtı cilt bakım setleri, sıkılaştırıcı vücut kremleri ve losyonları, duş jelleri, koku serisi oldukça geniş bir yelpazede olan kadın ve erkek parfümleri, deodorantlar, roll on çeşitleri, kirpikleri en dolgun görünüme ulaştıran özel volüm kazandırıcı maskara, eyeliner gibi birden fazla ürünü inceleyebilirsiniz. Geniş seçenek ve kampanya fırsatları ile akılınızda yer alan kozmetik ve bakım ürünlerini sipariş edebilirsiniz.


Oriflame Nisan Kataloğu


Oriflame Nisan kataloğu ile erkek ve kadın parfüm seçeneklerinin çarpıcı kokularını içeren çeşitlerine ulaşabilir, birden fazla kişisel bakım ürünün ve kozmetik ürünlerini inceleyebilirsiniz. Özellikle kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan Oriflame parfüm serileri katalog kapsamında sizler ile buluşur. Parfümler ile aynı hoş esanslara sahip roll on ve deodorant, vücut spreyi çeşitlerini takım serisi halinde edinebilirsiniz.

Kendinizi her an bakımlı hissetmek için geniş bir ürün yelpazesinde sunulan makyaj malzemelerini ve makyaj için gerekli fırça setlerini Oriflame katalog içinden inceleyerek online olarak da sipariş edebilirsiniz. Bu avantajdan yararlanmak için ise Oriflame web satış mağazası sayfasında Oriflame kayıt ol sekmesinden bilgilerinizi tanımlamak ve kaydederek, ürünleri görüntülemek oldukça pratiktir.


Oriflame Mayıs Kataloğu


Oriflame Mayıs kataloğu kişisel bakım, kozmetik, duş bakım, makyaj, şık minimal aksesuar ürünlerini bir arada sizler için sunuyor. İster katalogdan seçim ile isterseniz de onlien sipariş ile edinebileceğiniz tüm ürünler sizi daha iyi hissettirmek için tasarlanmıştır.

Hoş esansları ile tazelik hissini veren veya çarpıcı koku notaları ile duyguları hareket geçiren parfüm seçeneklerini katalog kapsamında inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda belirli ürünler için uygulanan özel kampanyalar kapsamında uygun fiyatlı kozmetik ürünü edinme şansından yararlanırsınız. Katalog, yaşlanma karşıtı kozmetik ürünlerinden, banyoda size eşlik eden ve bakım yapıcı duş jellerine kadar her ürün tüpünü sizlerle buluşturur.


Oriflame Haziran Kataloğu


Oriflame Haziran kataloğu yaz güneşinin parıltılarını teninizde ne iyi şekilde sergilemeye yardımcı olarak bronz ve altın allıklardan, bronzlaştırıcı krem ve losyonlara kadar geniş yelpazeyi size sunar. Kataloglar dahilinde meyve, baharat, vanilya, pudra, çiçek esanslarına yer veren birden fazla akılla kazınmış Oriflame parfüm seçeneğini, odunsu kokular ile öne çıkan deodorantları ve aklınıza gelebilecek bir çok kozmetik ürününü bulabilirsiniz. Kampanyalarda her zaman severek kullandığınız ürünleri uygun fiyatlı şekilde sipariş ederken, vazgeçmediğiniz Oriflame ürünlerini online şekilde satın alma avantajından yararlanırsınız.


Oriflame Temmuz Kataloğu


Oriflame Temmuz kataloğu, güneş kremleri, deniz sonrası bakım yapıcı saç spreyleri, bronz allıklar, bronzlatıcı losyonlar, sezonun trend renk detaylarını içeren farları, maskara, fondöten seçeneklerini, yaz aylarında kokuları ile enerjiyi yükselten krem ve duş jellerini size sunan kataloglardır. Hem makyaj ürünleri hem de kişisel bakım ürünleri ve yaşlanma karşıtı krem setleri açısından geniş bir yelpaze ile sileri buluştururken, markanın vazgeçilmez parfüm seçeneklerini içerir. Oriflame her zaman güzel görünmenize yardımcı olmak ve sizi şımartacak ürünleri sunmak için çalışıyor.


Oriflame Ağustos Kataloğu

Her ay olduğu gibi Ağustos ayında da Oriflame Ağustos kataloğu ile çarpıcı seçenekler sizin için sunuluyor. Oriflame makyaj ürünlerin, cilt bakım ve vücut bakım ürünlerine kadar sunduğu seçenekler ile tercih edilmeye devam ediyor.

Özellikle kadınların vazgeçemediği ve markanın sembolü haline gelmiş olan kozmetik ürünleri, kataloglar kapsamında kampanya sürelerinde en avantajlı şekilde sunuluyor. Doğal formüllerle hazırlanmasına özen gösterilen makyaj malzemeleri, duş jelleri, güneş kremleri, parfümler, ruj çeşitleri ve cilt bakım kremleri sayesinde güvenle aklınızda yer alan seçeneğe ulaşabilirsiniz.


Oriflame Eylül Kataloğu


Oriflame Eylül Kataloğu, en temel kişisel bakım ürünlerinden, özel günlere hazırlanmak için ihtiyaç duyacağını çarpıcı makyaj ürünlerine kadar tüm seçenekleri sizin için sunar. Her ay olduğu gibi Oriflame markası ile bütünleşmiş ve bir klasik haline gelmiş olan dikkat çekici parfüm ve deodorant seçenekler hem kadınlar hem de erkekler için sunulur.

Cildinizde nem dengesini sağlayacak, cildiniz için gerekli vitamin ve mineral içeriklerini taşıyan, renk tonunu eşitleyecek losyon ve krem seçenekleri, derinlemesine bir bakımı cildiniz için sağlayabilmeniz amacı ile sizlerle buluşturulur. Günlük stildeki bir makyaj için doğal renk tonlarının hakim olduğu allık, nud ruj, aydınlatıcı, far seçeneklerinin yanında, çarpıcı tonlara sahip makyaj malzemeleri ve diğer tüm bakım ürünleri sizler için sunuluyor.


Oriflame Ekim Kataloğu


Oriflame Ekim kataloğu, Oriflame markasının güven unsurlarını yükselttiği doğal formül kullanımına özellikle özen gösterilen krem ve losyon çeşitlerinden, çarpıcı parfümlere ve cildi derilmemesine temizleyen maskelere ulaşabileceğiniz bir katalog olarak sunuluyor.

Oriflame her zaman olduğu gibi makyaj, kozmetik ve cilt bakım, yaşlanma karşıtı kozmetik serileri, saç bakım, duş bakım ürünleri kategorilerinde ve çarpıcı parfümlerde bu katalog ile adından söz ettiriyor. Online sipariş koşulları ile size avantaj sunan ve kampanyaları ile avantajları genişleten marka, her zaman güzel görünmeniz için çalışıyor.


Oriflame Kasım Kataloğu


Oriflame Kasım kataloğu, Sonbaharın hoş rüzgarları kokusunu en iyi şekilde yansıtacak ve ılık günlerde teninizde esansını açığa çıkaracak hoş parfümler, trend stilin romantik renk tonlarına sahip makyaj ürünleri ile hazırlanan ve her zamanki gibi Oriflame stilini yansıtan bir katalog.

Oriflame cildinizi daha sağlıklı ve renk tonu eşitlenmiş bir görünme ulaştıracak, kırışıklıları giderecek, derinlemesine temizlik sağlayacak cilt kremi, yüz temizleme jeli ve köpüğü, maske, kırışıklık karşıtı set ürünlerini sizlere sunuyor. Duş ardından rahatlık hissini size yaşatacak ve kokusu ile sizi tazeleyecek duş jelleri yanında maskara, allık, rimel, eyeliner gibi günlük makyajda en çok ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sizlerle buluşturuyor.


Oriflame Aralık Kataloğu


Oriflame Aralık kataloğu, markanın zamansız ürünlerini sunarken, yüz hatlarınız en iyi şekilde ortaya çıkaran ve doğal makyaj efektini uygulayabileceğiniz kapatıcı, fondöten, allık, likit güzelleştirici fondöten krem seçeneklerini sizlerle, Aralık ayında da buluşturuyor. Her zaman zarif bir duruş sergileyen kadınlar için özel parfüm serileri, dinamik stilde olanlar için doğadan ilham alan parfümler, erkekler için odunsu notaların ve baharatların dans ettiği parfümler, Oriflame güvenilirliğinde sizlerle buluşuyor. Oriflame katalog, ayak, el, cilt, saç bakım ürünlerinden, dudak bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesini sunuyor.Oriflame Katalog
Oriflame Katalog

Comentarios


bottom of page