top of page

Oriflame Aralık Kataloğu 2023

Oriflame Aralık Kataloğu 2023

Oriflame Aralık kataloğu sürpriz indirimler ve kampanyaları ile yine kendinden söz ettiriyor. Oriflame bu ayda, Kozmetik, cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım ürünleri ve gıda takviyeleri ile doğal güzellik ve bakım odaklı yaklaşımını sürdürmeye devam ediyor.

Dünya da 50. Ve Türkiye’de 30. Yılını kutlayan oriflame şirketi, bu ay ki kataloğunda da %60’a varan indirimler sunarak, fark yaratmaya devam etmekte.

Oriflame danışmanı olarak bu indirim fırsatlarından ve kampanyalarından daha fazla yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oriflame üyelik formunu doldurarak ücretsiz bir şekilde kayıt olmaktır.

Oriflame Ürünleri

Oriflame ürünlerinin geliştirici bilim insanları, doğal İsveç bileşen karışımları ile özel cilt bakım aralıkları oluşturmak için İsveç'te bilinen en etkili botanik bileşenlerini seçmektedirler.

Oriflame cilt bakım ve görünüm ürünleri; Donuk, yorgun görünümlü cilde parlak, taze bir parlaklık sağlayan kullanımı kolaydır. Doğal bir bileşen karışımına sahip cilt bakım ürünleri, cilt tonunu iyileştirmeye ve elastikiyet ve sıkılık kaybını azaltmaya yardımcı olan bileşenler de içermektedir.

Priflame cilt sıkılaştırıcı ürünler; Kadınlar için güzel bir tam cilt bakım rutini 40+ cildi sıkılaştırmaya odaklanmıştır. Cilt sıkılaştırıcı ürünler, cildinizi sağlamlaştırıp güçlendirmek ve yoğun bir şekilde nemlendirmek için faydalı bitkilerle aşılanmış zengin ve şehvetli formüller sunar.

Tıkanmış gözenekleri, lekeleri ve skar görünürlüğünü verimli bir şekilde önleyen ve azaltan çok işlevli bir cilt sıkılaştırıcı kremler bulunmaktadır. Cilt yenilenmesine, kollajen sentezine ve solmaya eski yara izlerine yardımcı olan güçlü yatıştırıcı bileşenler içerirler.

Oriflame ürünleri genel olarak son kullanma tarihi ayrıntıları

Üretim tarihinden itibaren ortalama son kullanım tarihleri 36 aydır ve bu tarih ürünlerin çoğu için geçerlidir fakat bu üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Lütfen kesin bir tarih için aldığınız ürüne bakın.

Oriflame ürünleri içerikleri

C vitamini, cilt hafifliğini artırmaya yardımcı olan melanin üretimini engeller. Ayrıca hidrasyonun korunmasına ve UV kaynaklı hasara karşı korunmaya yardımcı olur. Doğal bitki özleri şekerler, vitaminler ve minerallerle doludur.

Organik kaynaklı süt ve bal özleri ile aşılanmış ultra besleyici cilt bakım kremleri cildi tüm gün yumuşak, esnek, kokulu ve nemli bırakmak için elleri ve vücudu yoğun bir şekilde besler.

Üye Olan Herkes Kazanmaya Başlıyor

Oriflame, oldukça karlı bir sistem ortaya koyarak ilerlemesini sağlamaktadır. Ürünlerinin kalite konusunda herhangi bir eksiklik bulunmayıp aynı zamanda piyasada bulunan ürünlerin kalite olarak üstünde olduğundan dolayı kullanıcılarının da rahatlıkla tavsiye edebilecekleri ürünler arasında yer almayı başarmıştır. İnsanların bu sistemde ilk kazancı elde etmeleri kendileri için ürün satın almalarıyla başlamaktadır. Zaten ihtiyacınız olan cilt bakımı ve kozmetik ürünlerini piyasada bulunan ürünlerden daha kaliteli ve daha uygun almanız mümkün olduğundan kar elde etmiş olacaksınız.

Bu aşamada aynı ürünü daha uygun fiyata elde ettiğiniz için cebinizden çıkabilecek para miktarını azaltarak kar elde etmiş olacaksınız. Bununla birlikte üyelik oluşturarak Oriflame danışmanı olarak çalışmanız mümkün olacaktır. Bu çalışma sistemi aslında çok mantıklı olduğu kadar bir o kadar da kolaydır. Herhangi bir mesai harcamanıza ya da günlük olarak işlem yapmanıza gerek kalmayan bir şekilde para kazanma şansınız olacaktır. Hatta kendiniz için satın aldığınız ürünleri kullandığınızda arkadaşlarınız tarafından beğenilmesi durumunda sadece onlara aynı ürünü satarak bile gelir elde edebilir en azından kendi ürününüzü bedavaya getirebilirsiniz.

Oriflame Kataloglarıyla Kar Elde Etme

Şuanda yayınlanan Oriflame Aralık Kataloğu üzerinden örnek verebilmemiz mümkündür. Bu kataloglar her ay düzenli bir şekilde Oriflame tarafından hazırlanmaktadır. Bu kataloglarda o ay için özel olarak kampanyalar yapılan birbirinden güzel ürünler yer almaktadır ve bu ürünlerden satın alma işlemi yaparak hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekte hem de bu ürünlerin satışını yaparak kar elde edebileceksiniz.

Yayınlanan kataloglarda aynı zamanda ürünlerin fiyatları bulunmaktadır. Sizler bu fiyatlar üzerinden arkadaşlarınıza ya da akrabalarınıza satış yapabileceksiniz. Bu satışların sonucunda elde ettiğiniz parayı doğrudan Oriflame'a gönderme gibi bir durum söz konusu değildir. Katalogda yer alan fiyatların yanı sıra Oriflame sizin için özel olarak hazırlanan danışmanları için fiyatları belirlemektedir. İşte siz bu fiyatlardan Oriflame'a ödeme yapacağınız için arada oluşan kar sizin olacaktır.

Oriflame Aralık Kataloğu 2023

Her ay olduğu gibi Aralık ayı için hazırlanan ürün kataloğu da yayınlanmıştır. Oriflame birbirinden güzel ve kaliteli ürünleri en uygun fiyat politikasıyla birlikte sizlere sunmaktadır. Bu ürünler arasında incelemelerde bulunarak kendi ihtiyacınız olan ürünleri satın alabileceksiniz. Bununla birlikte kullandığınız ürünleri ya da katalogda yer alan diğer ürünleri yakınlarınıza satarak kar elde edebilirsiniz. Bu kar sayesinde aile bütçesine katkıda bulunabilirken aynı zamanda kendi paranızı kazanarak güçlü bir ticari hayatın içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu aşamada ne kadar kazanacağınız tamamen sizin performansınıza bağlı olarak değişecektir.Oriflame Aralık Kataloğunda yer alan ürünleri inceleyerek hem kendi ihtiyaçlarınız için hem de çevrenizde bulunan insanlara satış yapabilmek için ürünleri elde edebilirsiniz.

Daha Fazla Kazanmak Sizin Elinizde

Oriflame Aralık Kataloğu 2023 incelendikten sonra verilecek siparişlerinizde hemen para kazanabilirsiniz. Bununla birlikte Oriflame’da üyelik sistemi bulunduğundan kendi ekibinizi oluşturma şansı elde edebileceksiniz. Bu sayede ekip olarak yapılan satışlardan ek gelir elde etmeniz mümkün olacaktır. Bu çalışmayla birlikte kendi işinizin patronu olurken aynı zamanda daha çok kar elde edebilmeniz mümkün olacaktır.

Bununla birlikte aynı zamanda çeşitli özel kampanyalardan ve hediyelerden de faydalanabilmeniz söz konusu olacaktır. Tüm bu işlemlerden yola çıkarak bu işlemlerde ne kadar aktif olduğunuz oldukça önemlidir. Sadece kendi ihtiyacınız olan cilt bakımı ve kozmetik ürünlerini satın alarak daha az para ödemenizden dolayı kar elde edebileceğiniz gibi geniş bir çevreye bu ürünleri tanıtarak kendi satış hacminizi oluşturarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Bu gelirle de sınırlı kalmayarak kendi işinizin patronu olmak adına ekibinizi oluşturarak daha fazla insana ulaşmanız mümkün olacaktır.

Bu sayede daha fazla insana ulaşabildiğiniz için daha fazla ürün satışı sağlayabileceksiniz ve bu sayede daha fazla gelir elde etmeniz mümkün olacaktır. Bu çalışmalar için ek bir zaman dilimi kullanmadan bile çalışmalarınıza devam edebildiğiniz için çok fazla bir yorgunluk hissetmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Böylelikle hayatınızı daha aktif bir şekilde yaşayabilme fırsatını elde ederken bu zaman diliminden nasıl kar elde edebileceğinizi de öğrenerek aile bütçesine katkı sağlayacaksınız.


Oriflame Aralık Kataloğu 2023
Oriflame Aralık Kataloğu 2023

Comments


bottom of page