top of page

Oriflame 2023 Katalogu

Oriflame Ocak Kataloğu 2023

Oriflame Ocak 2023 Kataloğu birbirinden güzel ürünlerin yer aldığı ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabileceğiniz bir sayı olarak hazırlanmıştır. Bu ay Oriflame kataloğunda yer alan ürünler arasından dilediğinizi seçebilirken aynı zamanda kaliteli ürün avantajını da elde etmiş olacaksınız. Ocak ayı kataloğunda birçok kampanya ve indirim yer almaktadır. Ayrıca kampanya ve indirimlerin yanı sıra birçok özel kampanyalar bulunmaktadır. Bu sayede birçok kaliteli ürünü uygun fiyata elde edebilme şansını yakalamış olacaksınız. Hemen Oriflame Ocak Kataloğunu inceleyerek birbirinden güzel ürünleri satın almak için üye olabilirsiniz. Ayrıca Oriflame satış temsilcilerinden istediğiniz ürünün temin edilmesi için istekte bulunabilirsiniz.


Oriflame Şubat Kataloğu 2023

Oriflame Şubat 2023 kataloğu yayınlandı. Bu ay gerçekten çok önemli aylardan birisidir çünkü 14 Şubat sevgililer günü bu ayın içinde yer almaktadır. Katalog yayınlanmakla birlikte özellikle sevgililer gününe özel birbirinden güzel kampanyalar yapılmakla birlikte aynı zamanda ürün çeşitliliğinde de artışa gidilmiştir. Kadınlar için her çıkartılan katalogda birbirinden güzel ürünler yer almakla birlikte özellikle erkek takipçilerimizin, partnerlerine 14 Şubat için hediye olarak almak isteyecekleri birçok ürün yer alacaktır. Bu sayede hem kadın takipçilerimiz için kendilerine alabilecekleri çok sayıda ürün yer almakla birlikte erkeklerin de bu aya özel olarak tasarlanmış olan ürünleri satın alabilme imkanı bulacaklardır.


Oriflame Mart Kataloğu 2023

Oriflame Mart 2023 kataloğu, içeriğinde ki onlarca farklı ürünle birlikte yayınlandı. Bu ay, ürün kataloğu tasarlanırken aynı zamanda birbirinden özel kampanyalarında ortaya çıkması için adımlar atılmış oldu. Özellikle büyük kampanyaların uygulanmış olduğu birbirinden özel ürünlerin tedarik edilmesi ile birlikte artık herkes istediği ürüne kolaylıkla sahip olabilecek. İstediğiniz ürünü daha kaliteli bir şekilde elde ederken aynı zamanda cebinizden daha az paranın çıkması söz konusu olacaktır. Sizde sahip olmak istediğiniz ürünleri elde etmek ve bu ürünleri çok düşük fiyatlara sahip olmak istiyorsanız Oriflame Mart kataloğunu inceleyebilirsiniz. Bu sayede kolaylıkla sipariş oluşturmanız mümkün olacaktır.


Oriflame Nisan Kataloğu 2023

Oriflame Nisan 2023 kataloğu yayınlandı. Bu ay katalogda yer alan birbirinden özel ürüne kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Bu ürünler arasında yapacağınız tercihle birlikte aynı zamanda farklı alternatifleri arasından dilediğinizi tercih edebileceksiniz. Oriflame Nisan ayı kataloğu yayınlanmasıyla birlikte birçok kampanya ve indirim haberleri de paylaşılmıştır. Bu kapsamda birçok ürünü oldukça düşük fiyatlara elde edebilme şansını elde etmiş olacaksınız. Her ay olduğu gibi Nisan ayında da, o aya özel indirimler ve kampanyalar bulunmaktadır. Bununla birlikte farklı kategorilerde büyük indirimlerin de olduğunu görebilirsiniz. Sizlerde Oriflame Nisan kataloğunu inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri en uygun fiyat aralığıyla satın alabileceksiniz. Bu sayede hem kaliteli ürün tedarik etmiş olacak hem de cebinizden fazla para çıkmamasını sağlamış olacaksınız.


Oriflame Mayıs Kataloğu 2023

Oriflame Mayıs 2023 kataloğu ile sevdiklerinizi sevindirmenin tam zamanı. Birbirinden kaliteli ürünlerin yer aldığı Mayıs kataloğunda, size hitap eden birçok ürünü inceleme fırsatınız olacaktır. Bu ürünler, özellikle herkese hitap edebilmesi ve herkes tarafından kullanılabilmesi adına birçok farklı seçeneklerle sizlere sunulmaktadır. Bu sayede istediğiniz ürünün farklı seçeneklerini değerlendirerek karar verebilme fırsatınız olacaktır. Oriflame Mayıs Kataloğunda yer alan tüm ürünlerde birbirinden farklı indirim seçenekleri bulunuyorken ayrıca farklı kampanyalarında olduğunu bilmelisiniz. Bu sayede sadece size lazım olan ürünleri değil kampanyayla birlikte birçok ürüne aynı fiyata sahip olabileceksiniz. Böylelikle aynı parayı ödeyerek bir değil daha fazla ürünü satın alma ayrıcalığını kazanmış olacaksınız.


Oriflame Haziran Kataloğu 2023

Oriflame Haziran 2023 kataloğu, birbirinden muhteşem ürünlerle yayınlandı. Yapılan çalışmalar sonucunda elde edilen veriler kullanılarak yeni ürünlerin eklendiği ve birçok ürünün farklı seçeneklerinin bulunduğu Haziran kataloğu, uygun fiyat aralıklarıyla birlikte sizler için birçok seçeneği aynı anda sunacaktır. Bu sayede dilediğiniz ürüne sahip olurken aynı zamanda birbirinden avantajlı kampanyalardan da faydalanabileceksiniz. Özel tasarımlara ve yüksek kaliteye sahip olan Oriflame ürünleri sayesinde hem kendiniz için kullanabilirken aynı zamanda sevdiğiniz kişilere de satın alarak onları mutlu edebilirsiniz. Bu sayede hem daha mutlu olursunuz hem de çok fazla para harcamamış olursunuz. Sizlerde birçok avantajdan faydalanmak için hemen Oriflame Haziran kataloğunu inceleyin.


Oriflame Temmuz Kataloğu 2023

Oriflame Temmuz 2023 kataloğunda yer alan birbirinden güzel ürünlerle kendinizi özel hissetmeye hazır mısınız? Tasarlanan birçok ürünü uygun fiyata satın almak ve aynı zamanda bunları oldukça düşük bir fiyata elde etmek artık çok kolay. Dünyanın dört bir yanında yaygın bir şekilde kullanılan ve emsali ürünlerden çok daha kaliteli olmasından ve fiyat olarak çok daha uygun aralıklarda olmasından dolayı hızlı bir şekilde herkesin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Bunun en büyük nedeni ise ürünlerin çok kaliteli olmasına rağmen fiyat aralığının oldukça düşük boyutlarda olmasıyla alakalıdır. Sizde hemen Oriflame Temmuz kataloğunu inceleyerek istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.


Oriflame Ağustos Kataloğu 2023

Oriflame Ağustos 2023 kataloğu bu ayda yine birbirinden farklı ürünleri incelemenize yardımcı oluyor. Her yıl yüzlerce yeni ürünle birlikte sizlere hizmet veren ve bu sayede cebinizden yüksek miktarlarda paranın çıkmasına engel olan Oriflame, yeni ürünleriyle birlikte bu ayda sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Oriflame Ağustos Kataloğunu incelediğinizde birçok ürünü tahmin bile edemeyeceğiniz fiyatlara alabileceğinizi fark edebileceksiniz. Bunun yanında yapılan birçok kampanya ile birlikte daha fazla ürünü satın alabilme avantajına sahip olacaksınız. Bu ürünleri hem siz kullanabilecek hem de sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye edebileceksiniz. Oriflame ürünleri kalite konusunda üst düzeyde olduğundan dolay herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmayacağınızdan emin olabilirsiniz.


Oriflame Eylül Kataloğu 2023

Oriflame Eylül 2023 Kataloğunu incelediniz mi? Eğer henüz incelemediyseniz neler kaçırdığınızı öğrendiğinizde artık çok geç olmuş olacak. Eylül ayı kataloğu bu aya özel olarak hazırlanmış olmakla birlikte birçok yeni ürünün de eklenmesi sağlanarak, insanların elde etmek istedikleri ürünlere ulaşmaları sağlanmaktadır. Bu ürünler kaliteli olmalarının yanı sıra aynı zamanda herkesin arzu ettiği ürünler arasından seçilerek Oriflame Eylül Kataloğuna eklenmiştir. Bu sayede herkesin istediği ürüne sahip olması konusunda bir avantaj oluşturulmuş olmaktadır. Ayrıca bu ürünleri özel fiyatlarla satışa sunmakla birlikte farklı kampanyalarında yapılmasıyla neredeyse bedava fiyata sahip olabilirsiniz. Sizde hemen Eylül ayı kataloğunu inceleyerek birbirinden güzel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.


Oriflame Ekim Kataloğu 2023

Oriflame Ekim 2023 Kataloğu sayesinde birbirinden güzel ürünlere ulaşabilirsiniz. Oldukça kaliteli olmakla birlikte birçok fırsatla beğeninize sunulan ürünler ile birlikte kalitenin farkına varacaksınız. Özellikle güncel kampanyalarla desteklenen ve birbirinden kaliteli ürünlerle beğeninize sunulan Oriflame ürünleri, her geçen gün daha fazla talep görmeye devam etmektedir. Oriflame Ekim Kataloğunda yer alan ürünler sayesinde hem ihtiyaçlarınız olan ürünlere sahip olacak hem de kat kat kazanma fırsatını elde etmiş olacaksınız. Yapacağınız tüm alışverişlerde kazanma fırsatını elde ederken aynı zamanda Ekim ayı için özel olarak hazırlanan kampanyalardan da faydalanarak daha karlı bir işlem yapmış olacaksınız. Bu sayede hem istediğiniz ürünleri elde etmiş olacak hem de paranız cebinizde kalacaktır.


Oriflame Kasım Kataloğu 2023

Oriflame Kasım 2023 Kataloğunda birbirinden kaliteli ürünler yer almakla birlikte herkesin sahip olmak isteyeceği birçok farklı ürünün de bulunduğundan emin olabilirsiniz. Oriflame, her yıl yüzlerce farklı ürün çıkartarak ihtiyacınız olan her alanda sizlere destek olurken aynı zamanda cilt bakımı ve kozmetik sektörlerinde yapacağınız tüm alışverişleri kolaylıkla yapabileceksiniz. Vereceğiniz her siparişte hem istediğiniz ürünleri elde edecek hem de birçok fiyat avantajından faydalanmış olacaksınız. Öyle ki belki sadece bir ürün almak istediğiniz bir durumda fiyatların ne kadar uygun olduğunu görerek çok sayıda ürün siparişi verebileceksiniz. Bu sayede normalde farklı işletmelerde sadece bir ürüne vereceğiniz para ile çok daha fazla ürün satın almış olursunuz.


Oriflame Aralık Kataloğu 2023

Oriflame Aralık 2023 Kataloğu ile her ay yenilenen ürünler arasına yenileri eklenmiştir. Yıl sonuna geldiğimiz bu ayda, hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için birçok ürün satın alabileceksiniz. Özellikle hem erkek hem de kadın takipçilerimiz partnerlerine yılbaşı hediyesi olarak satın alabilecekleri ürünler sunulmaktadır. Oriflame Aralık ayı kataloğunda yer alan bu ürünleri inceleyerek partneriniz için çok güzel yılbaşı hediyesine sahip olurken aynı zamanda kendi ihtiyacınız olan cilt bakımı ve kozmetik ürünlerini de inceleme fırsatınız olacaktır. Bu sayede hem çok fazla zorlanmadan hediye almış olacak hem de Oriflame Aralık Kataloğunda yer alan birbirinden avantajlı fiyatlardan ve kampanyalardan faydalanmış olacaksınız.


Oriflame 2023 Katalogu

Oriflame 2023 katalogu, dünya genelinde tanınan ve büyük bir kitlesi olan cilt bakım ve kozmetik grubudur. Kaliteli ürünleriyle birlikte kullanıcılarına sunduğu birçok hizmetle birlikte dünya genelinde oldukça rağbet gören bir sistemdir. Bu sistemde insanlar kendi ihtiyacı olan cilt bakım ve kozmetik ürünlerini satın alarak kar elde edebilmektedir. Bu kar elde etme şekli zaten alacağı ürünü piyasada satılan ürünlerden daha kaliteli fakat daha uygun olan Oriflame ürününü alarak gerçekleştirecektir. Yani piyasada satın alacağınız bir ürünü daha uygun fiyata alarak cebinizden daha az paranın çıkmasını sağlayacaksınız. Ayrıca üyelik sistemi ile Oriflame'in size satmanız için gönderdiği katalogları kullanarak ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yöntemde katalogda yer alan bir ürünün satış fiyatı üzerinden satış gerçekleştireceksiniz. Mesela katalogda satış fiyatı olarak 90 TL yazan bir ürünü siz aynı fiyata başka birisine satmış olacaksınız fakat Oriflame size bu ürünü danışman ücretinden verecektir. Bu danışman ücretinin 65 TL olduğunu düşünecek olursak tek bir ürün satışı yaparak 25 TL kar elde etmiş olacaksınız. Sadece aynı ürünü 5 defa satmanız halinde bile 125 TL gibi bir paranın cebinizde kalmasını sağlamış olacaksınız. Bununla birlikte ne kadar çok ürün satışı yaparsanız o kadar fazla kar elde etmiş olacaksınız.

Oriflame bunun için her aya özel olarak ayarlanmış katalog yayınlamaktadır. Bu kataloglarda herkesin ihtiyacı olan ürünler yer almakla birlikte birçok kampanya da bulunmaktadır. Her ay yayınlanan bu katalogda 1000'den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünlerin çok fazla olması ve çeşitlerinin fazla olması aynı zamanda sizin daha fazla satış yapmanıza yardımcı olacaktır. Sadece bir kaç türde ürün olması durumunda daha az insana hitap edebilecek bir sistem olacağı için bu şekilde her kese ve her kesime hitap edebilme imkanı elde etmiş olacaksınız.


Oriflame Kataloğunu Nerden Bulabilirim?

Oriflame 2023 kataloglarını elde etmek oldukça kolaydır. Bunun için Oriflame'a üye olmanız yeterli olacaktır. Ayrıca sisteme üye olmak için herhangi bir ücret ödemek zorunda da değilsiniz. Oriflame'a üye olduktan sonra her ay düzenli bir şekilde kataloglar adresinize gönderilecektir. Bununla birlikte online olarak bu katalogları incelemek isterseniz de İnternet adresinden temin edebilirsiniz. Bu kataloglar içinde yer alan birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünleri normalde satmaya kalkmanız durumunda birçok giderin olacağını göz önünde bulundurmalısınız. Oriflame sistemi sayesinde herhangi bir sermaye bağlama ya da iş yeri kiralama gibi sabit giderler olmadan ürün satışına rahatlıkla başlayabilirsiniz.


oriflame 2023 katalogu
oriflame 2023 katalogu


Oriflame Kataloğunda Ne Kadar İndirim Alacağım?

Oriflame 2023 kataloğuna sahip olabilmeniz için ilk olarak üye olmanız gerektiğini ifade etmiştik. Eğer üye olduysanız kataloglar size ulaştırılacak ve sizde böylelikle satışa başlayabileceksiniz. Ayrıca ne üye olmak ne de katalog için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Bu kataloglarda yer alan fiyatlardan Oriflame sizlere belirli bir oranda indirim yapacak ve siz satışlarınızda bu indirim sayesinde gelir elde edeceksiniz. Oriflame kataloglarda yer alan ürün satış fiyatının %30'u kadar bir indirimle size verecektir. Bu sayede her satılan üründen %30 kadar kar elde etmiş olacaksınız. Bu durumda sadece 100 TL'lik bir ürün satışında 30 TL kar elde edeceksiniz. Bununla birlikte ne kadar çok satış yaparsanız yüzdelik oranda geliriniz de o kadar artmış olacaktır. Sadece bununla da yetinmiş olmayacaksınız. Oriflame çok sık bir şekilde kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan da faydalanarak gelirinizi arttırabilirsiniz.


Oriflame Katalog Ücreti Ne Kadar?

Oriflame firması yeni üye olanlardan herhangi bir ücret talep etmeden ilk ay kataloğunu gönderecektir. Bunun için üye olmanız yeterli olacaktır. Sonrasında adresinize ücretsiz bir şekilde ilk ayın kataloğu teslim edilecektir. Bunun sonrasında ise düzenli bir şekilde sipariş vermeniz durumunda her ay ücretsiz bir şekilde kataloğa sahip olmanız sağlanacaktır. Mesela Ocak ayında üye olursanız firma size ücretsiz bir şekilde katalog yollayacaktır. Bu katalogdan sipariş oluşturmanız durumunda kargoyla birlikte sizlere bir sonraki ay olan Şubat ayının kataloğu da gönderilecektir. Bu bu şekilde devam ederek her ay ücretsiz bir şekilde katalog sahibi olabileceksiniz.

Bununla birlikte ilerleyen dönemlerde tek katalog yetmeyebilir hale gelebilirsiniz. Bu aynı zamanda daha fazla ürün satışı yapmanız için de bir olanak olacaktır. Çünkü ne kadar çok katalog olursa o kadar fazla insana ulaşmış olacak ve bu kişilere daha fazla ürün satışı gerçekleştirmiş olacaksınız. Bu da daha fazla para kazanmanızın önünü açacaktır.


Kataloglardan Her Ay Sipariş Vermek Zorunlu Mu ?

Oriflame, sizin her ay sipariş oluşturmanızı şart koşmaz. Dilediğiniz ay sipariş verebilir dilediğiniz kadar satış yapmayabilirsiniz. Bununla birlikte ne kadar çok ürün satışı yaparsanız o kadar çok kar elde edebileceğinizi unutmamalısınız. Bununla birlikte 12 süresince hiçbir şekilde sipariş oluşturmamanız durumunda sistem üyeliğinizi otomatikman iptal edecektir. Bu durumda üyeliğiniz durdurulduğu için yeni sipariş vermek için yeni üyelik oluşturmak durumunda kalacaksınız.


Oriflame Minimum Sipariş tutarı var mı ?

Sistemde hiçbir aşamada olmadığı biri bu aşamada da herhangi bir zorluk ya da zorlama yoktur. İstediğiniz ürünü sipariş verme konusunda özgürsünüz. Bunun yanı sıra belirli bir tutarın üzerinde sipariş oluşturmanız durumunda baya karlı bir işe başlamış olursunuz. Sistemde her ne kadar istediğiniz tutarda sipariş verebiliyor olsanız da belirli bir tutarın üzerinde sipariş vererek ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz. Böylelikle herhangi bir zorlama ya da sınırlama olmadan kolaylıkla sipariş oluşturma imkanını elde etmiş olursunuz.


Katalog Ürünleri

Oriflame 2023 kataloğunda birbirinden kaliteli ürünler yer alırken aynı zamanda bu ürünlerin çeşitlilik bakımından da zengin olmasına dikkat edilmektedir. Sadece belirli renklerde ve türlerde ürünlerin bulunması yerine daha fazla çeşitlilik sağlanarak her kese ve her kesime hitap edebilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede daha fazla ürün satışının da gerçekleştirilmesi mümkün olacaktır.

Genel olarak bakıldığında Oriflame ürünleri 7 ana kategoride toplanmaktadır.

1- Cilt bakımı 2- Makyaj 3- Kokular 4- Kişisel bakım 5- Saç 6- Aksesuarlar 7- Gıda Takviyeleri


Comments


bottom of page