top of page

Oriflame Üyelik Avantajları

Oriflame Üyelik Avantajları

Oriflame üyeliği 18 yaşını dolduran ve satış yapabileceğine inanan herkes, Oriflame üyesi olabilmektedir. Üyelik tamamen ücretsiz olmakla birlikte hiçbir üyenin sipariş verme zorunluluğu yoktur. 12 ay boyunca sipariş vermeyen üyelerin, üye kayıtları silinmektedir. Kendi parfüm ve kozmetik ihtiyaçlarını karşılamak için üye olanlar, en kaliteli ürünleri uygun fiyatlardan almaktadır.

Her ay düzenli gelir elde etmek isteyenler, kendilerine bağlı yeni üyeler bularak bir ekip oluşturmakta ve ciddi anlamda kazanç sağlamaktadır. Üyelere sürekli nakit ödülü sunulmakta ve üyelerin çalışmalarına göre ödüllerden faydalanmaktadır. Yeterli seviyeye gelen üyeler, aylık gelir sayılabilecek miktarlarda para kazanabilmektedir. Üyelerin bir kazanç sınırı olmamakla birlikte ne kadar satış yaparlarsa, o kadar iyi gelir elde etmektedir.


Oriflame'da Sipariş Verme

Satın almak istenen ürünler için Oriflame kataloğu içerisinde sipariş vermek mümkündür. Oriflame içerisinde verilecek olan sipariş ürünleri satın almak için oriflame firması için bir hizmet olarak kabul edilmektedir. Online sipariş verilmesi anında sepete ekle butonu kullanılmaktadır. Satın alınmak istenen ürünlerin seçilmesi halinde istenilmesi üzerine sepetin içeriği incelenebilir ve ürün miktarları değiştirilebilir.

Bu durumda bazı ürünler sepet içerisinden çıkartılabilir ya da sepet içerisinde bulunan tüm ürünler silinebilir. Teslimat işlemleri için ise kişisel bilgiler eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Gizlilik politikası içerisinde sunulan amaçlar için kullanılmasına izin verilmiş olacaktır. Tercih edilen teslimat ve ödeme bilgileri seçilmelidir. Sipariş işlemleri tamamlandıktan sonra web sitesi üzerinden siparişte herhangi bir farklılık söz konusu olmamaktadır.


Oriflame Üyelik Avantajları
Oriflame Üyelik Avantajları

Oriflame Ödeme

Oriflame içerisinde kataloğ içerisinde bulunan ürün fiyatları sipariş anındaki toplam perakende fiyatını ifade etmektedir. Tüm fiyatlar yerel para birimi üzerinden gösterilmektedir. Aynı zamanda fiyatlara KDV dahildir. Oriflame fiyatları farklılık oluşturabilmektedir. O nedenle mutlaka Oriflame kataloğu gibi her ay sunulan kataloğlar takip edilmelidir.

Nakliyat ve teslimat ücretleri yanı sıra sipariş aşamasında ek ücret açıkça belirtilmektedir. Oriflame tarafından zaman zaman kampanyalar belirlenmektedir. Bunlar dışında oriflame başarı puanına uygun olarak ek indirimlere de sahip olmak mümkündür. Söz konusu olan indirimler her zaman satım alım faturalarında gösterilemeyebilir.


Oriflame Kataloğu Fiyatları Nasıl?

Her dakika alışveriş yaparak keyif dolu zaman geçirirken aynı zamanda kahvenizi yudumlama şansına sahip olabilirsiniz. Çünkü oriflame içerisinde yer alan alternatifler değerlendirilerek hem uygun fiyatlarda hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bu sayede hem kaliteli Oriflame kataloğu içerisinden tercihler yapabilirsiniz.

Kaliteli ve asla cilde zarar vermeyen ürünleri toplumumuzun hizmetlerine sunmaktadır. Bu sayede her an her saniye sınırsız ve keyif dolu alışverişler yapılabilmektedir. Ocak kataloğu içerisinde hem uygun fiyatlı ürünler hem de ev atmosferinde alışveriş olanakları sunulmaktadır. Bu sayede sınırsız ve keyifli alışverişler yapabilme şansına kısa zaman içerisinde sahip olabilirsiniz.


Oriflame Üyelik İşlemleri Nasıl Olur?

Bir platforma üyelik işlemleri başlatmak ya da herhangi bir site içerisinde bilgiler vermek her ne kadar ürkütücü gelse de bu Oriflame kataloğu içinde kısa zamanda üyelik başlatarak satış yapmak mümkündür. Aynı zamanda platform içerisinde yer alan ürünlerden üyelik işlemleri başlatarak indirimlerden yararlanmak mümkündür. Oriflame ile her an her saniye hem kendiniz için alışverişler yapabilirsiniz.

Oriflame içerisinde personellerine sunulan alternatifler ve hediyeler de bulunmaktadır. Bu sayede hem uygun ücretlerde kozmetik eşyalara sahip olurken hediyelerin satışlarını da yaparak kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Keyifli ve uygun meblağlarda oriflame ürünlerine sahip olmak için üyelik işlemlerinde site içerisinde başlatabilmek mümkündür. Bu sayede üyelik işlemleri kısa zamanda başlatılabilmektedir.


Oriflame Başlangıcı ve Sağladığı Avantajlar

Oriflame ailesine katılmak isteyen ve avantajlardan yararlanmak isteyen kişiler ilk olarak üyelik işlemlerini tamamlamalıdır. Üyelik işlemlerini tamamlamak için sadece bir sponsor bulmak ve sonrasında kayıt işlemlerini tamamlamak gerekmektedir. Oriflame eğitimleri ve güzellik olmak üzere iş ve yönetim becerilerini geliştirmeye devam edebilirsiniz. Bu sayede kazanılan uzmanlık olmak üzere bilgi ve tecrübeler sponsorlar tarafından üyeleri ile paylaşılmaktadır.

Oriflame içerisine katılan yeni üyelerle sponsorlar ekiplerini daha fazla büyütebilmektedir. Ekibin büyümesi halinde başarı ve kazançlarda artmaktadır. Ekip içerisine dahil olunması sonrasında arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza bu katologları göstererek siparişler alma şansına sahip olabilirsiniz. Ancak mutlaka Oriflame katoloğu incelemesi ile ilk kazanca sahip olmak önem taşımaktadır. Bu sayede ilk ücretinizi ilk ay alma şansına sahip olabilirsiniz.


Oriflame Sipariş ve Kayıt Ücretlerinin Ödemeleri Nerelere Yapılır?

Kayıt ücretleri oriflame içerisinde ilk siparişlerin gerçekleşmesi beraberinde yapılmaktadır. Sipariş ücretleri ise sipariş verilmesinden sonra 21 gün içerisinde vadeli olarak gerçekleşmektedir. Fakat siparişler verildikten sonra 21. gün içerisinde PTT şubesinden ya da anlaşmalı bankalar ile ödenmesi gerekmektedir. Oriflame ödemesi olarak işlemlerin başlatılması ve danışman kodlarının söylenmesi yeterli olmaktadır. Aynı zamanda kredi kartı ve nakit olarak da ödemeler yapılabilmektedir. Bunlar dışında mutlaka Oriflame kataloğu üzerinde incelemeler yapılması ve herhangi bir sorun olmadığına karar verilmesi oldukça önem taşımaktadır.


Güzellik ve bakım dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Oriflame, sunduğu ürünler ve avantajlarla her geçen gün daha fazla insanın ilgisini çekiyor. Oriflame üyelik, bu harika dünyaya giriş kapınızı aralıyor. Hem kaliteli kozmetik ürünleri kullanarak güzelliğinizi ön plana çıkarabilir hem de ek gelir elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz.


Oriflame Üyeliğin Avantajları:


  • Geniş Ürün Yelpazesi: Oriflame üyeleri, makyaj, cilt bakımı, parfüm ve daha birçok kategoride yüzlerce ürüne erişim sağlar. Her yaş ve ihtiyaca uygun ürünleri keşfedebilirsiniz.

  • İndirimli Fiyatlar: Oriflame üyeleri, ürünleri indirimli fiyatlarla satın alma imkanına sahiptir. Böylece kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlarla edinebilirsiniz.

  • Kişisel Bakım ve Güzellik Danışmanlığı: Oriflame üyeliği ile birlikte kişisel bir danışman da edinirsiniz. Uzman danışmanlar, size en uygun ürünleri önerir ve güzellik rutininizi kişiselleştirir.

  • Ek Gelir İmkanı: Oriflame üyeliği sadece ürün indirimi değil, aynı zamanda ek gelir elde etme fırsatı sunar. Çevrenizdeki insanları Oriflame ürünleri hakkında bilgilendirebilir ve satış yaparak gelirinizi artırabilirsiniz.

Oriflame Nasıl Üye Olunur?


Oriflame üyeliği kazanmak oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları takip ederek siz de güzellik dünyasına adım atabilirsiniz:

  • Oriflame Danışmanı Bulun: Size en yakın Oriflame danışmanını bulun. Danışmanınız, üyelik süreci ve ürünler hakkında size rehberlik edecektir.

  • Başvurunuzu Yapın: Danışmanınız aracılığıyla üyelik başvurunuzu yapın. Gerekli bilgileri doldurarak Oriflame üyeliğinizi başlatın.

  • Üyelik Paketinizi Seçin: Danışmanınızın önerdiği üyelik paketlerinden birini seçin. Bu paketler, farklı ürünler ve avantajlar içerebilir.

  • Ürünlerinizi Keşfedin: Üyeliğiniz aktif hale geldiğinde, Oriflame ürünleri dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Oriflame Üyesi Ol Sen de Kazan!

Oriflame, üyelik oluşturmak isteyen hiç kimseden ücret talep etmemektedir. Tamamen ücretsiz olan sistemde kayıt ücreti ödemediğiniz gibi düzenli olarak sipariş vermek ya da birilerine bir şeyler satmak durumunda da kalmayacaksınız. Bununla birlikte 12 ay süresince herhangi bir sipariş vermediğiniz durumda üyeliğiniz herhangi bir ceza ya da ücret uygulamadan sonlandırılır. Tekrar ürün almak ya da sipariş oluşturmak için yeni üyelik açmanız yeterli olacaktır

Diğer taraftan Oriflame'a üye olmanız birçok avantajı beraberinde getirecektir. İlk olarak Oriflame firmasının sadece kendi üyelerine özel olarak uyguladığı birçok indirimlerden faydalanma şansını elde etmiş olacaksınız. Ayrıca birçok kampanyadan faydalanırken siparişini oluşturduğunuz ürünlerin satışını yaparak ek gelir de elde edebileceksiniz. Bu sayede piyasada çok yüksek fiyatlara satılan ürünleri daha uygun ve daha kaliteli bir şekilde elde etmiş olacaksınız. Bu aşamada aynı ürünlere daha az para ödeyerek kendi cebinizden çıkacak para miktarını azaltarak kazanç sağlamış olacaksınız. Ayrıca sarın aldığınız ürünleri Oriflame satış fiyatları ile başkalarına satarak arada ki kazancı elde edebilirsiniz.

Bununla birlikte kendi ekibinizi kurabilirsiniz. Yeni üyelikler oluştururken kendi ekibinizi kurduğunuz kişilerin performansından da faydalanarak her ay düzenli bir şekilde gelir elde edebilirken aynı zamanda sistemde yükselebilirsiniz. Bu yükselme sayesinde "Direktör" seviyesine ulaşmanız durumunda ise 5 bin TL nakit ödül kazanabilirsiniz. Bu sayede kendi işinizin patronu olurken aynı zamanda aile ekonomisine de büyük bir katkı sağlamış olacaksınız.


Oriflame İle Nasıl Kazanacağım?

Oriflame aracılığıyla ürün satın almak ve aynı zamanda gelir elde etmek istiyorsanız bunun için 3 farklı uygulamadan faydalanabilirsiniz. Hangi sistem olursa olsun şunu unutmamalısınız ki bu sistemde ne kadar aktif olursanız o kadar çok gelir elde edersiniz. Ayrıca herhangi bir işlem yapmadan sadece kendi cilt bakım ve kozmetik ürünü ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Ayrıca piyasada bulunan birçok üründen ve firmadan daha kaliteli ürünleri elde ederek kendi sağlığınızı koruduğunuz gibi aynı zamanda çevre sağlığını da korumuş olacaksınız.

1. Satış kazancı yani anında kazanç: İlk olarak şunu bilmelisiniz ki Oriflame'da bir ürünün 2 fiyatı bulunmaktadır. Bu fiyatlardan birisi katalogda yer alan normal satış fiyatıdır diğeri ise danışmanlar için belirlenen fiyattır. Bu aşamada doğrudan para kazanma şansını elde etmiş olacaksınız. Örneğin, Oriflame kataloğunda 125 TL olan herhangi bir ürün için firmanın danışmanları için sağladığı fiyatın 90 TL olduğunu varsayalım. Siz bu ürünü başka birisine katalog fiyatı olan 125 TL'ye satıp Oriflame'dan 90 TL'ye satın aldığınızdan dolayı arada ki 35 TL'yi kar etmiş olacaksınız. Bu arada ki kar, satış performansınıza göre katlanarak devam edecektir. Ne kadar çok kişiye ne kadar çok ürün satışı yaparsanız o kadar çok gelir elde etmiş olacaksınız. Mesela bu üründen 10 adet satmanız durumunda sadece bu satıştan 350 TL gelir elde edeceksiniz.

2. Performans iskontosu: Oriflame, her ürün için bir puan (BP) belirlemektedir. Bununla birlikte her katalog döneminde siparişi oluşturulan ürünlerin puanları (BP) toplanarak belirli bir hesap yapılır ve bu hesap sonucunda toplanan puana (BP) göre bir iskonto belirlenir. Bu sayede oldukça yüksek kazançlar elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Yapılan performans değerlendirmelere göre seviyeler %4'den %24' kadar, puanlar (BP) ise 500'den 10000'e yükselmektedir. Bu sayede 36 TL'den 4344 TL ve üzerinde bir kazanç elde edebilirsiniz.

3. Bonuslar ve nakit ödüller: Oriflame sisteminde kazanmak ya da gelir elde etmenin herhangi bir sınırı yoktur. Sadece satış yaptığınız ürünlerden değil aynı zamanda bonus ve nakit ödüllerde elde edebilirsiniz. Bu aşamada uluslararası gerçekleştirilen konferanslara katılabilir, 5000 TL ile 5.000.000 TL arasında verilecek nakit para ödülleri kazanabilir ve bununla birlikte kendinize ait bir aracın sahibi olabilirsiniz.


Kimler Üye Olabilir?

Oriflame’a üye olmak için TC vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Bununla birlikte Türkiye’de oturma izni olan Azerbaycan, Türkmenistan ya da diğer tüm ülke vatandaşları da üye olma fırsatından faydalanabilmektedir.


Üyelik Ücretli Mi?

Oriflame üye olmanız ya da üyeliğinizi sonlandırmanız durumunda herhangi bir ücret talep etmeyecektir. Sistemde üyelikler tamamen ücretsizdir.


Her ay sipariş vermek zorunda mıyım?

Her ay sipariş oluşturmak durumunda değilsiniz. İstediğiniz aralıklarla ve istediğiniz miktarlarda sipariş oluşturmanız mümkündür. Bununla birlikte ne kadar çok sipariş oluşturursanız o kadar fazla gelir elde edeceğinizi göz önünde bulundurmanız sizin yararınıza olacaktır. Bununla birlikte her ay sipariş oluşturmanız ya da belirli bir miktarda sipariş oluşturmak durumunda değilsiniz.


Üyeliğimi sonlandırmak istersem?

Üyeliğiniz 12 ay boyunca sipariş vermemeniz durumunda otomatik olarak durdurulacaktır. Bununla birlikte bu süreçte herhangi bir ödeme yapmayacaksınız.


Comentarios


bottom of page